«Модри Камень» Олесь Гончар. Скорочені версії

Читати скорочені версії новели Олеся Гончара «Модри Камень»

«Модри Камень» Олесь Гончар. Скорочені версії

Скорочені версії новели Олеся Гончара «Модри Камень» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія новели Олеся Гончара «Модри Камень» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст новели Олеся Гончара «Модри Камень». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту новели Олеся Гончара «Модри Камень». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Модри Камень» Олесь Гончар (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ новели Олеся Гончара «Модри Камень» 
30.04.2021 «Модри Камень» Олесь Гончар (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ новели Олеся Гончара «Модри Камень» 
30.04.2021 «Модри Камень» Олесь Гончар (скорочено)
Читати онлайн скорочено новелу Олеся Гончара «Модри Камень»

Освіта.ua
30.04.2021