«Зачарована Десна» Олександр Довженко. Скорочені версії

Читати скорочені версії кіноповісті Олександра Довженка «Зачарована Десна»

«Зачарована Десна» Олександр Довженко. Скорочені версії

Скорочені версії автобіографічної кіноповісті Олександра Довженка «Зачарована Десна» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія автобіографічної кіноповісті Олександра Довженка «Зачарована Десна» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст автобіографічної кіноповісті Олександра Довженка «Зачарована Десна». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту автобіографічної кіноповісті Олександра Довженка «Зачарована Десна». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Зачарована Десна» Олександр Довженко (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ кіноповісті Олександра Довженка «Зачарована Десна»
30.04.2021 «Зачарована Десна» Олександр Довженко (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ кіноповісті Олександра Довженка «Зачарована Десна»
30.04.2021 «Зачарована Десна» Олександр Довженко (скорочено)
Читати онлайн скорочено кіноповість Олександра Довженка «Зачарована Десна»

Освіта.ua
30.04.2021