«Мина Мазайло» Микола Куліш. Скорочені версії

Читати скорочені версії комедії Миколи Куліша «Мина Мазайло»

«Мина Мазайло» Микола Куліш. Скорочені версії

Скорочені версії сатиричної комедії Миколи Куліша «Мина Мазайло» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія сатиричної комедії Миколи Куліша «Мина Мазайло» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст сатиричної комедії Миколи Куліша «Мина Мазайло». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту сатиричної комедії Миколи Куліша «Мина Мазайло». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Мина Мазайло» Микола Куліш (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ комедії Миколи Куліша «Мина Мазайло» 
30.04.2021 «Мина Мазайло» Микола Куліш (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ комедії Миколи Куліша «Мина Мазайло»
30.04.2021 «Мина Мазайло» Микола Куліш (скорочено)
Читати онлайн скорочено комедію Миколи Куліша «Мина Мазайло»

Освіта.ua
30.04.2021