«Я (Романтика)» Микола Хвильовий. Скорочені версії

Читати скорочені версії новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)»

«Я (Романтика)» Микола Хвильовий. Скорочені версії

Скорочені версії психологічної новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія психологічної новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст психологічної новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту психологічної новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Я (Романтика)» Микола Хвильовий (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)»
30.04.2021 «Я (Романтика)» Микола Хвильовий (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)»
30.04.2021 «Я (Романтика)» (скорочено)
Читати онлайн скорочено новелу Миколи Хвильового «Я (Романтика)»

Освіта.ua
30.04.2021