«Valse mélancolique» Ольга Кобилянська. Скорочені версії

Читати скорочені версії новели Ольги Кобилянської «Valse mélancolique»

«Valse mélancolique» Ольга Кобилянська. Скорочені версії

Скорочені версії новели Ольги Кобилянської «Valse mélancolique» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія новели Ольги Кобилянської «Valse mélancolique» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст новели Ольги Кобилянської «Valse mélancolique». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту новели Ольги Кобилянської «Valse mélancolique». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Valse mélancolique» Ольга Кобилянська (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ новели Ольги Кобилянської «Valse mélancolique»
30.04.2021 «Valse mélancolique» Ольга Кобилянська (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ новели Ольги Кобилянської «Valse mélancolique»
30.04.2021 «Valse mélancolique» Ольга Кобилянська (скорочено)
Читати онлайн скорочено новелу Ольги Кобилянської «Valse mélancolique»

Освіта.ua
30.04.2021