«Камінний хрест» Василь Стефаник. Скорочені версії

Читати скорочені версії новели Василя Стефаника «Камінний хрест»

«Камінний хрест» Василь Стефаник. Скорочені версії

Скорочені версії психологічної новели Василя Стефаника «Камінний хрест» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія психологічної новели Василя Стефаника «Камінний хрест» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст психологічної новели Василя Стефаника «Камінний хрест». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту психологічної новели Василя Стефаника «Камінний хрест». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Камінний хрест» Василь Стефаник (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ новели Василя Стефаника «Камінний хрест»
30.04.2021 «Камінний хрест» Василь Стефаник (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ новели Василя Стефаника «Камінний хрест»
30.04.2021 «Камінний хрест» Василь Стефаник (скорочено)
Читати онлайн скорочено новелу Василя Стефаника «Камінний хрест»

Освіта.ua
30.04.2021