«Тіні забутих предків» Михайло Коцюбинський. Скорочені версії

Читати скорочені версії повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків»

«Тіні забутих предків» Михайло Коцюбинський. Скорочені версії

Скорочені версії повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Тіні забутих предків» Михайло Коцюбинський (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків»
30.04.2021 «Тіні забутих предків» Михайло Коцюбинський (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків»
30.04.2021 «Тіні забутих предків» (скорочено)
Читати онлайн скорочено повість Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків»

Освіта.ua
30.04.2021