«Мойсей» Іван Франко. Скорочені версії

Читати скорочені версії поеми Івана Франка «Мойсей»

«Мойсей» Іван Франко. Скорочені версії

Скорочені версії філософської ліро-епічної поеми Івана Франка «Мойсей» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія філософської ліро-епічної поеми Івана Франка «Мойсей» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст філософської ліро-епічної поеми Івана Франка «Мойсей». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту філософської ліро-епічної поеми Івана Франка «Мойсей». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Мойсей» Іван Франко (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ поеми Івана Франка «Мойсей»
30.04.2021 «Мойсей» Іван Франко (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ поеми Івана Франка «Мойсей»
30.04.2021 «Мойсей» Іван Франко (скорочено)
Читати онлайн скорочено поему Івана Франка «Мойсей»

Освіта.ua
30.04.2021