«Захар Беркут» Іван Франко. Скорочені версії

Читати скорочені версії повісті Івана Франка «Захар Беркут»

«Захар Беркут» Іван Франко. Скорочені версії

Скорочені версії історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Захар Беркут» Іван Франко (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ повісті Івана Франка «Захар Беркут» 
30.04.2021 «Захар Беркут» Іван Франко (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ повісті Івана Франка «Захар Беркут»
30.04.2021 «Захар Беркут» Іван Франко (скорочено)
Читати онлайн скорочено повість Івана Франка «Захар Беркут»

Освіта.ua
30.04.2021