«Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панас Мирний. Скорочені версії

Читати скорочені версії роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»

«Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панас Мирний. Скорочені версії

Скорочені версії соціально-психологічного роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія соціально-психологічного роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст соціально-психологічного роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту соціально-психологічного роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панас Мирний (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»
30.04.2021 «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панас Мирний (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»
30.04.2021 «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панас Мирний (скорочено)
Читати онлайн скорочено роман Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»

Освіта.ua
30.04.2021