«Сон» Тарас Шевченко. Скорочені версії

Читати скорочені версії поеми Тараса Шевченка «Сон»

«Сон» Тарас Шевченко. Скорочені версії

Скорочені версії сатиричної поеми Тараса Шевченка «Сон» («У всякого своя доля…») дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія сатиричної поеми Тараса Шевченка «Сон» («У всякого своя доля…») – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст сатиричної поеми Тараса Шевченка «Сон» («У всякого своя доля…»). До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту сатиричної поеми Тараса Шевченка «Сон» («У всякого своя доля…»). Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
29.04.2021 «Сон» Тарас Шевченко (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ поеми Тараса Шевченка «Сон»
29.04.2021 «Сон» Тарас Шевченко (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ поеми Тараса Шевченка «Сон»
29.04.2021 «Сон» Тарас Шевченко (скорочено)
Читати онлайн скорочено поему Тараса Шевченка «Сон»

Освіта.ua
29.04.2021