«Наталка Полтавка» Іван Котляревський. Скорочені версії

Читати скорочені версії драми Івана Котляревського «Наталка Полтавка»

«Наталка Полтавка» Іван Котляревський. Скорочені версії

Скорочені версії соціально-побутової драми Івана Котляревського «Наталка Полтавка» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія соціально-побутової драми Івана Котляревського «Наталка Полтавка»  – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст соціально-побутової драми Івана Котляревського «Наталка Полтавка». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту драми Івана Котляревського «Наталка Полтавка». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
29.04.2021 «Наталка Полтавка» Іван Котляревський (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ драми Івана Котляревського «Наталка Полтавка»
29.04.2021 «Наталка Полтавка» Іван Котляревський (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ драми Івана Котляревського «Наталка Полтавка»
29.04.2021 «Наталка Полтавка» Іван Котляревський (скорочено)
Читати онлайн скорочено драму Івана Котляревського «Наталка Полтавка»

Освіта.ua
29.04.2021