«Слово про похід Ігорів». Скорочені версії

Читати скорочені версії героїчної поеми «Слово про похід Ігорів»

«Слово про похід Ігорів». Скорочені версії

Скорочені версії героїчної поеми «Слово про похід Ігорів» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія героїчної поеми «Слово про похід Ігорів» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст героїчної поеми «Слово про похід Ігорів». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту героїчної поеми «Слово про похід Ігорів». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
20.04.2021 «Слово про похід Ігорів» (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ героїчної поеми «Слово про похід Ігорів»
20.04.2021 «Слово про похід Ігорів» (переказ)
Читати онлайн стислий переказ героїчної поеми «Слово про похід Ігорів»
20.04.2021 «Слово про похід Ігорів» (скорочено)
Читати онлайн скорочено героїчну поему «Слово про похід Ігорів»

Освіта.ua
28.04.2021