Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель історії
припустимо, що запитання звучало б так: "за що критикували лібретто до опери Данькевича "Богдан Хмельницький"". Чи всі б тоді відповіли правильно?
Мама абітурієнтки 2012
Це дуже добре, що ми можемо прочитати коментарі до тестів доктора історичних наук, але мене цікавить лише одне - чи буде це враховано при підрахуванні тестових балів? Чи все знову зведуть нанівець і власні помилки спишуть на неграмотність наших дітей?! А те що цим дітям довелося вчитися спочатку по 12-річній програмі і отримували підручники наприкінці другої чверті кожного навчального року, а потім взагалі все скомкали і вирішили, що будуть навчатись 11 років і тому взагалі скомкали навчальні програми! Тож "ДЯКУЄМО!" нашому міністрові освіти! І я дуже сподіваюсь, що коментарі доктора історичних наук були прочитані і членами комісії УЦОЯО та підуть назустріч нашим дітям!
вчитель
Дуже співчуваю тим дітям, які дійсно вчили, бо саме їм прийшлося нелегко. Причина - Табачник, який замінив команду, працевлаштував своїх проффесіоналів. Це було зрозумілим ще з пробного тесту. Тож, мої милі дітки, робіть висновки, яка вам Україна потрібна, не будьте бадужими, бо це ваше життя.
мати абітурієнтки
Так, завдання тестів просто шокують. Висновок один - їх складали не зовсім компетентні люди. Мета зрозуміла - зрізати бали. Не варто було готуватися увесь рік до ЗНО, вгадав правильну відповідь - молодець. Що робиться в нашій системі освіти?! Табачник звітує, що в завданнях тестів все ОК!!! Дуже хочеться вірити, що відповідь на питання з Д.Галицьким переглянуть і відповідь "селяни" буде зарахована як правильна. Це ж просто несправедливо! Складають безглузді завдання - нехай відповідають за свою некомпетентність та неуважність, нехай виправляють власні помилки!
вчитель історії
Для мати абітурієнтки: якщо Ваша донька помилилася тільки в цьому питанні, впевнена - вона отримає 200. Чому ж тоді некомпетентні, якщо так добре відповіла на всі інші питання
Коментувати
Катя
Я б ще попросила звернути увагу на питання про "відлигу" і відповідь до неї, яку оприлюднили на сайті освіти.
Мама абітурієнта
Порівнюючи програму з історії і цьогорічні тести, складається враження, що автори тестів програму навіть не читали. Взагалі ці тести більше нагадують перевірку знань з укр. літератури, художньої культури... та все що завгодно тільки не історії України... Правильна відповідь на питання про Данила Галицького дійсно шокувала... Будемо сподіватися на те що наші професори історії виявлять розсудливість... Хоча, поки що розсудливістю в тестах та їх відповідях ЗНО 2012, навіть не пахне...
Миха
а вопрос про походы на половцев в первой сессии? очень сбивает одна стрелка. Я очень люблю историю и знаю, что стрелка ведёт прямо реку Калку, где в 1223 году было разгромлена русско-половецкое войско! Монголами. Это ровна 102 года со смерти "правильного" Владимира Мономаха. Как это можна впиндюрить? Зачем? К тому же подсунут Даниил Галицкий, который участвовал в битве и был ранен в грудь. Но был молод и в гарячке боя не особо замечл боль. Но он не был организатором. ПРошу сайт заметить этот вопрос!
Миха
Для Миха: точнее, битва произошла спустя 98 лет. сорри, просчитался за ошибки тоже звиняйте - писал в спешке и сонный
Миха
Для Миха: в том вопросе даже маршрут проложен правильно - по Днепру через Хортицу и в степь
Коментувати
Сергій
Я повністю згоден. Деякі питання взагалі якісь туповаті..
Віта
Я абсолютно згодна, щодо подібності відповідей і складності завдань. Мені здається, що це була не Історія України, а тест з політичної літератури, бо 12 завдань містило текст із документів, але чомусь точних дат чи історичних подій мало запитували. Чому чні мають знати хто-що сказав, а не що-коли було. Іще в першому завданні ІІ сесії не можна було зрозуміти з якого матеріалу були зроблені знаряддя праці, бо мезоліт і неоліт відрізняються саме цим.
Леся
Для Віта: Дуже цікаво, а який різний матеріал ви мєте на увазі. ЦЕ ВСЕ КРЕМІНЬ- КАМ'НИЙ ВІК!!!!!! А різнять знаряддя праці і зброя і способи їх виготовлення. НЕОЛІТИЧНА РЕВОЛЮЦІЯ!!!!
Коментувати
Ієронім
Чесно кажучи, не розумію цього дядька. У мене правильні всі 3 завдання, про які він говорить.
коля
Для Ієронім: не розумію як вони у тебе всі правельні якщо це різні сесії???? Він на тесті показує тобі що відповіді мають декілька варіантів... В цьому році взагалі дуже багато заплутаних тестів було
YARIK
Для Ієронім: Тупотюга!
Олеся
Для коля: Ні, це питання з однієї сесії - першої. А з НЕПом "творці" завдань ЗНО взагалі не дружать. Вже не вперше:(
Коментувати
Филька
Сдал на 300 баллов
Dina
Да мне вообще кажется, что правильно было бы на пробные ЗНО приглашать не только учеников, но и учителей. Первое - учителя понимали бы к чему готовить детей, второе - если бы у учителей были бы замечания к заданиям, у организаторов ЗНО было бы время и возможность внести коррективы в задания к реальному ЗНО. Потому что когда не правильно отвечают дети, можно предположить что они чего-то недоучили, но когда на эти вопросы не знают ответы учителя (в большинстве своем люди компетентные) - то может причина в неправильно поставленных вопросах, или в неправильно подобранных вариантах ответов?
Гість
Для Dina: Цілком підтримую!
Ванілька
Для Dina: я також згідна з тобою
Коментувати
боракуда
просто пипец, полностью согласен с автором статьи! порою мне кажется, что государство наше не заинтересовано в образованности своих же граждан! печально, господа, печально!!
Настя
Люди, допоможіть. мене цікавить таке питання: для апеляції існує вже готовий бланк, та? В ньому зазначене лише прохання переперевірити ваш блинк відповідой(тобто це допаоможе в тому випадку, якщо ви бажаєте перевірити помилки комп'ютера), а як щодо того. якщо я хочу подати апеляцію на некоректність деяких питань? (наприклад тих, про які говорив професор Роман Офіцинський (історія))?
Пустун
Для Настя: Для цього є суд.
Настя
Для Пустун: на що тоді всі збираються подавати апеляції? я сумніваюсь, що всі збираються йти до суду. Сподіваюсь, що існую інша форма апеляцій, про яку я просто не знаю))))
Коментувати
Dina
А я якраз вибрала варіант "селян", і зробила помилку в запитанні про оперу "Богдан Хмельницький" але не вірю, що результати хтось переглядатиме. Мені здається, що коли готувались питання для тестів ЗНО, основним завданням було заплутати випускників, щоб мінімум з них могло претендувати на бюджетні місця.
Віка
Для Dina: так, я теж вибрала селяни.... Мені соромно за нашу владу((((
Коментувати
Олександр
Дуже просто питати факти. Варто перевірити мислення. Так, скажімо, неп економікою з елементами ринкової, результатом чого і було безробіття. Безробіття є звичним явищем переходу від планової економіки до ринкової, що варто знати. Логічний ланцюжок такий: неп-ринкова економіка-безробіття.
світлана
Для Олександр: підтримую! "Учень вміє аналізувати, систематизувати і узагальнювати отримау інформацію" (критерії оцінювання знань з історії - високий рівень). тим більше, учні, що претендують на оцінку високого рівня, мали б отримувати знання не тільки зі шкільних підручників
Надя
Для світлана: А задания ВНО должны быть составлены именно по школьным учебникам. ВНО проверяет (по крайне мере должно проверять) знания, полученные и усвоенные в школе.
світлана
Для Надя: перевіряються не тільки знання, а й уміння і навички. щодо питання про оперу Данькевича - всі інші варіанти не підходять. оскільки ключовим у відповіді є "недостатньо висвітлено роль російського царя...", а не "перекручування історичних фактів"
Коментувати
Президент
Цілком згодна. На щастя, я не зробила помилки в тих завданнях, та все ж була шокована такими некоректними запитаннями.
Вчитель історії
Всім відомо, що підручники для 11 класу одержали у грудні (в Дніпропетровської області). Як дітям вивчити курс історіїї? Треба було виконати програму. Я співчуваю учням. Підтримую автора. Не погоджуюсь з відповіддю про неп ІІ сесія занадто легка. А хіба в програмах та підручниках є термін "східні креси"? Сумно!
Олександр
Для Вчитель історії: Дякую, дорогий вчителю, за співчуття ;)
Anonim
Для Вчитель історії: гарно вам...ми, профільний історичний клас, 2 роки займались взагалі без нових підручників. Крім того, їх навіть в очі не бачили(
Коментувати
Макс
Це Історія України та скільки помилок!!!! А що було у всесвітній!!!
люся
Я плачу і плачу

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!