Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
teacher
Перше питання, на яке повинен був відповісти Лікарчук, це про тест з англійської мови 2010 р. Якби подібна ситуація відбулася цьогоріч, чи говорив би пан Лікарчук з усіх телеекранів про гадів-репетиторів, які не знали, що таке "Тунець"? А так позиція пана Лікарчука зрозуміла - облити брудом людей, які чесно і щиро роблять свою справу, щоб розумні дітки али хоча б якийсь шанс учитися в найкращих вишах країни на бюджеті. Не про них дбає Лікарчук, а про власні амбіції: "Поверніть мене назад в УЦОЯО".
читач
Для teacher: Для teacher: Погоджуюсь з Вами про тест з англійської мови 2010 року – це недолік в роботі Лікарчука. Але на сьогоднішній день про помилки в організації ЗНО він має рацію і нехай говорить, бо ці помилки треба виправляти і тести вдосконалювати. Але ж влада тільки й прагне позбутися ЗНО, тому намагається змінити ставлення населення до тестування на негативне і провокує це неорганізованими діями УЦОЯО.
читач
Для teacher: До речі, в 2010 році Лікарчука з англійським могли підставити підлеглі, бо не факт, що він знавець англійської і міг оцінювати тест.
Надя
Для teacher: В этом году ошибок в тестах было достаточно. Чего стоят только перепутанные буквы в тесте по истории. Не имеет смыла вспоминать 2010, когда при нынешнем министре образования проблем хватает.
Коментувати
K-124
"Потрібен закон про зовнішнє оцінювання" ================================== Що заважало екс-міністрові п.Вакарчукові підготувати такий закон? Чи все зробили особисто Ви, пане Ігорю, для його прийняття? Тепер хіба що залишається лікті кусати - якби ж то знаття, що так усе круто зміниться... Попри все учительство, без надії сподіваючись, бажає Вам лупати сю скалу...
Наталія
Я вважаю, що тести ЗНО набагато складніші за програму школи. З випускників шкіл роблять академіків, діти не можуть вступити до ВНЗ, а вам це на руку - так ви говорите "у нкс немає корупції". Ви ще більшу корупцію розводите. Продивіться за минулі роки, хто здав ЗНО на високі бали, і як вони навчаються у ВНЗ - за гроші.
Саша
Для Наталія: Нічого особливо складного у ЗНО немає. Хто готується - зможе набрати бали. Математика взагалі примітив. Да і українська для тих, хто готувався була середнього рівня. Готувала тільки українську літературу, українську мову взагалі писала без будь-яких правил. Просто читала багато. І 80 з 87. За два роки до англійської з репетитором готувалась. Раз на тиждень - десь 170 баллів буде. А якби займалась у школі - могла би і без репетитора. Тому, хто хоче - шукає можливості, хто не хочу - відмовки. Математику, до речі без репетитора набрала 52 з 52. Знань з школи вистачило.
K-124
Для Наталія: Не меліть дурниць - зазирніть краще у програми або принаймні у правильні відповіді, де є посилання на відповідний розділ. Запровадження ЗНО (особливо у його первісному - дотабачниківсько-зайцевському - варіанті) стало потужним стимулом для навчання школярів, при чому у справді розумних дітей з'явилася реальна змога вчитися в елітних вишах. Погоджуюся з Вами лише в частині платного навчання, дійсно, високі бали - не завжди перепустка для навчання за кошти бюджету. Але ж ЗНО тут ні до чого - слід вирішити-таки проблему з пільговиками, з украй малою кількістю бюджетних місць на певні спеціальності.
Наталья
Для Наталія: Зря так говорите. Последние 3 года тесты по математике представляют собой набор заданий на " советскую тройку". Может проблема в том, что всё же не стоит всех учить в школе 11 классов?
Коментувати
Ann
У маленьких містечках рівень тесту учням не показався низьким. Навпаки, відмічають, що тест відрізняється від попередніх років (за стилем, подачею завдань тощо).

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!