Скільки коштує підготуватися до ЗНО-2012 в вузах Києва

Абітурієнтам, які будуть вступати до вузів влітку 2012 року, вже саме час задуматися про підготовку до ЗНО

Скільки коштує підготуватися до ЗНО-2012 в вузах Києва

Один з варіантів підготовки - вирушити на курси при університеті. На деяких з них заняття вже почалися (але набір при цьому продовжується). У більшості ж курси стартують в жовтні-листопаді.

"ПРИМАНКА"

Нагадаємо, в абітурієнтів-2011 був стимул йти на вузівські курси - додаткові 20 рейтингових балів, які вони отримували після закінчення курсів. Цей бонус планують зберегти і для вступників наступного року. Правда, як і минулого року, згідно з проектом „Умов прийому-2012”, їх зможуть отримати лише ті абітурієнти, які після закінчення курсів при вузі (не менше 3-х місяців навчання), вступають до цього ж вузу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності.

Однак якщо цього року вузи самостійно вирішували, коли і як нараховувати ці додаткові бали, то вже в 2012-м з цим буде суворіше. "По-перше, підстави для нарахування додаткових балів кожному з абітурієнтів приймальні комісії мають оприлюднити до початку подачі документів до вузів України, - розповідає головний спеціаліст Департаменту вищої освіти МОНМС Алла Рибалко. - По-друге, ми вимагатимемо від вузів, щоб механізм нарахування балів кожен вуз чітко прописав у своїх правилах прийому. Це допоможе уникнути ситуації, які траплялися цього літа, коли деякі вузи нараховували усім без винятку 20 балів".

ЦІНИ

У провідних столичних вузах ціни коливаються в межах 770-3100 грн за курс. Цікаво, що більшість вузів Києва залишили торішні ціни. Відзначився Київський національний економічний університет (КНЕУ). Якщо в 2010 році підготуватися тут з трьох предметів коштувало 2100 грн, то в цьому - вже 3100 грн. Для порівняння: заняття з репетитором обійдуться в 640-1200 грн на місяць (з розрахунку - 80-150 грн за урок, заняття 2 рази на тиждень).

ОСОБИСТИЙ ДОСВІД

Ірина Джунь, 1-й курс, факультет прикладної математики, НТУУ "КПІ":

"На курсах при КПІ я записалася на фізику, українську мову та літературу і математику. З першими двома предметами не склалося: фізику викладали погано (тому мені довелося займатися з репетитором 3 рази на тиждень), а занять з української зовсім не було. Підготовкою з математики я була дуже задоволена. Заняття велися на рівні фізико-математичного класу, тому на курси в КПІ треба приходити без прогалин в знаннях, інакше не потягнете. Викладаючи матеріал, викладач акцентував нашу увагу на темах, які найчастіше трапляються в тестуванні. Приміром, у тестуванні багато питань з тригонометрії, і наш "математик" докладно зупинявся саме на ній. Сподобалася і структура завдань. Практично весь час теоретичний матеріал переплітався з практичними завданнями. Окрім знань з математики, курси мені ще дали додаткові 20 балів, які допомогли мені вступити".

Тетяна Михайлова, 2-й курс, економічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка:

"Я на курсах підготовки до ЗНО при "Шевченко" вчила українську. В результаті на тестуванні з цього предмету отримала 197,5 бала. Відразу скажу, що курси при вузі підійдуть далеко не всім вступникам. Там ніхто нікого не змушує вчитися, а викладачі ставляться до слухачів як до дорослих відповідальних людей. Якщо говорити про пари, то на них нам вичитали всю програму ЗНО. На заняттях з мови ми виконували багато вправ, а з літератури - глибоко аналізували літературні твори. Крім цього, нам роздавали додаткові інформаційні матеріали. Це могли бути ксерокопії з посібників, де правила були подані у вигляді схем або таблиць. Ще протягом року ми писали три великі перевірочні тести, які за форматом були дуже схожі на справжні тести, тільки набагато складніше. Це дозволило не тільки перевірити свої сили, а й пристосуватися до формату ЗНО".

Сегодня
20.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Я готувалась на курсах ZNOUA, http://znoua.com/kursi.html, мені сподобалось. Сказала б - по-сучасному) А курсам при університетах не сильно вірю, викладачі трохи не в темі ЗНО, як на мене. Тут треба добре "поваритись" в завданнях і різних уловках, щоб можна було когось готувати до тестів.
Сергей Сергей
Подготовительные курсы в "КОЛЕДЖ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА" (г. Киев) на базе НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси щодо вступу в коледж на навчання у 2013–2014 н. р. на базі 9-ти класів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за спеціальностями «Виробництво харчової продукції» «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» «Ресторанне обслуговування» «Бухгалтерський облік» «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок» Підготовка проводиться з предметів: математика, українська мова Прийом заяв — до 15 лютого 2013 року При коледжі працюють курси підготовки та підвищення кваліфікації за фахом: кухар, кондитер, офіціант, бармен Адреса коледжу: 01601, м. Київ, вул. Чигоріна, 57 (ст. м. "Печерська", "Дружби Народів"), тел.:529-31-51(довідки), 529-89-55, 529-73-41 E-mail: krgnuht@ukr.net Нtpp: krg.org.ua
Аня
Я училась на курсах в КПИ на социологии и права, жалко 20 балов там не добавляли, но подготовка мне помалга, особенно сильный украинский и история, а с англиским у меня и так сложности небыло
A&T_courses
ВНИМАНИЕ!!! Проводится набор на подготовительные курсы к ВНТ Киев,Соломенский район Квалифицированные преподаватели,ежемесячные пробное тестирование и наблюдение результатов Набор идет на такие предметы, как украинский язык и литература,математика. Удобное время для абитуриентов 2 раза в неделю(по 2 академ.часа) ВНИМАНИЕ!!!Самая дешевая цена!!!Стоимость 1 предмета всего - 300грн/мес Обращаться по тел. 0934276139 Тарас Сергеевич 0930303980 Алексей Сергеевич http://vk.com/a_t_courses
Дмитро
ЗНО на 124 здають майже всі , а решта одиниці.
дима
Нужно учитись, а не шлятса де-попало.
дима
Прикольно,но очень-очень дорого.
Валерия
Я своей дочери купила индивидуальные комплекты ЗНО - решаем, тренируемся. Ведь при сдаче тестов важно не тратить время на понимание формата тестов, где и куда и какие ответы ставить. Большой плюс, что они есть, можно "набить руку". А курсы при ВУЗах - многие родители хотят перестраховаться, это их право.
Опыт :)
Для Валерия: При сдаче тестов "набивание руки" куда и какие ответы нужно ставить не поможет однозначно. Это дстаточно один раз на каом-нибудь одном тесте можно было увидеть на пробном ЗНО .Потом,на настоящих тестах и близко не будет тех вопросов ,котрые есть в ваших индивдуальных для набивания руки.Например ,для того,чтобы написать математику 2 года назад на 200 нужно было решить все!!! задания правильно А их было или 53 или 54..Сейчас уже не помню.А это набиванием руки ну никак не достичь ,если нет системных знаний. Студентка КНУ Шевченко .Бюджет
Yanina Shoferovska
Я думаю,що про перестрахи щодо ЗНО і про його важкість - перебільшені!Цього року не було нічого такого,чого б не проходили за шкільною програмою))Крім того,якщо дитина хоче вчитись - то і буде,а репетитори - ті ж самі вчителі,тільки для одного -двох чоловік,а не 30 учнів класу...Я,на приклад,не ходила на репетиторство і здала ЗНО на вищий клас))Просто повторила те,що було у програмі ЗНО на 2012 рік,ніяких складностей не виникло....Тому не треба так кіпішувати,просто самі себе заганяєте у безвихідь!)) Опыт - я з Вами згідна))
Коментувати
Виктор
При Леониде Ильиче мы учились бесплатно и еще стипендию получали те ,кто хорошо учился .Теперь если деньги есть ума не надо-все продается.А что делать талантливым детям из бедных семей?Даже если поступят у ВУЗ без денег не потянешь.Когда же вы нажретесь,господа?За людей, за страну обидно.
Училась тогда же....
Для Виктор: Учиться этим детям нужно...Я тоже не верила в справедливость ,пока сын не прошел на бюджет в Шевченко...Правда балы были 197+ .Причем в первый день его не было в списках прошедших на бюджет .Мама в школу не бегала и аттестат покачал ...190 :) .Зато на след день позвонили из приемной и пригласили и ждали нас до вечера пока забирали документы из другого вуза.Сын УЧИТСЯ ,поэтому взяток никому не дает.Тому , кто УЧИТСЯ, в Шевченко,предствьте себе ,еще и стипендию платят повышенную.Правда, требования очень высокие,очень Не учится протяжении семестра не получается ,чтобы допустили к сессии нужно набрать определенные баллы ,сдать модули ...(учатся по Болонской системе). ЗНО это хорошо.А вот балл аттестата ...это чень необъективно и очень часто нечестно - опыт
атестат.
насправді, як не бояться трієчникам в навіть - гірше, давать відмінні атестати? невже ніде не перевіряється?
Коментувати
HELENE
А я прошла на буджет в етом году в могилянку и КПИ без етих курсов, ребята, зачем они вам, ето выкачка денег, тем более, что судя по статье уровень подготовки не всегда соответствует деньжищам, которые вы отдаете! Найдите провереных репетиторов и начните заниматься! я так сделала и у меня все ЗНО 193, 195 и в етой области! И ето при том. что я человек ленивый! Сосредоточтесь на том, что вам важнее всего и вы достигните желаемого результата!
Ольга
Мой ребенок часным образом занимается с преподавателями: украинский язык илитература - 100 грн. (за академ.час), математика - 120 грн (за 3 часа); история Украины 120 грн. (академ.час.), англ.язык - 160 грн. (академ.час.). Вообщем, хороший преподаватель сейчас на вес золота. Наше государство не дает детям достойного образования, преподавателей хорошихочень мало, а требования на тестировании завышенные вот и приходится родителям тянуться из последних сил, чтобы ребенок сдал тестирование на высокий бал. А если в семье 2 выпускника, представьте как это бьет сильно по карману.
Тоже Ольга
Для Ольга:А ваши дети не пробовали сама учиться, ведь репетитор тоже читает школьную програму, только глядя в глаза 1 человеку. А как Ваш ребенок будет усваивать материал в огромной аудитории на лекции (120-150 человек в аудитории), если он сейчас не может усвоить материал, где 30 человек в классе. Главное не только поступить в ВУЗ, а и понимать, что там нужно не просто учиться, а ПАХАТЬ, причем самому.На все спецпредметы репетиторов не наймете. Пусть попробуют взять сами книжечки в руки и почитать.Заодно маме денег съекономят))))
Оля
Для Тоже Ольга: А Вы знаете, что в некоторых школах отсутствуют преподаватели -предметники. Уроки истории проводит учитель физкультуры, который не имеет соответствующего образования. Школа не дает детям информацию по предмету в том объеме, который нужен для ЗНО, Преподавание в украинских школах просто отвратительное, вот и приходится платить репетиторам такие суммы.
Коментувати
Іван
Чому такі ціни
Наталя
Повністю згідна з Євгенієм.Треба вчитись, а не відвідувати розважальні заклади......
Евгений
Для того чтобы сдать нормально тесты надо нормально учится в школе и регулярно посещать школу,Что делает 29% процентов от всей школы!!Так что задумайтесь абитуриенты,Учёба и хорошая карьера.успех в жизни,или гульки и бомжатцая жизнь!!!
Марія
Згодна з Вами. Я от майже не готувалась до ЗНО і написала укр. на 198, математику -200, фізику - 195. Бо всі 11 років вчилась добре. І перед написанням тесту, коли всі намагались вивчити те,що неможливо вже було б вивчити, я спокійно передивилась конспекти і все. Тому раджу вам просто нормально навчатися,а не байдики бити!
Виктор
Для Евгений: не умничайте !!! учеба и хорошая карьера это еще не гарантия успеха в жизни ! И может, вам известно что те, кто в школе не очень учились, добивались больших высот !!! Смотрите на мир шире и глубже... Главное найти себя, свой талант, любимое дело и заниматься им...тогда и успех придет
Коментувати
ком
І навіщо вам ті курси, готовтесь до зно, а ті 20 балів хай собі залишать.
Мирослава
Ціни прикольні......................нічого більш не скажеш!
Володимир
Бизнес-индустрия одним словом
Богдан
КПІ 3300 за рік (екстернат)