Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЧИТАЧ
Про що хоче сказати автор статті? «Скільки приблизно буде, якщо 196 яблук розділити на чотири»?.. ( 3 клас..) А як далі у світову економіку та у новітні технології… ЗНО , можливо, ще треба вдосконалювати, але на сьогоднішній день – це єдиний справедливий спосіб оцінювання рівня знань абітурієнтів. Коли у всіх однакові умови: однакові завдання і немає залежності від настрою екзаменатора; від складності запитань, які могли попастись в білеті на вступному іспиті. До речі, на вступних іспитах у вузах в білетах давалось 3 чи 5 запитань, що не давало можливості справедливо оцінити рівень знань вступника ( одна помилка дуже дорого одходилась).
Школота
Частково згоден, літературу взагалі пропоную зробити окремим предметом, навіщо вона взагалі здалася математикам і фізикам? Але як можна казати, що математика переобтяжена в 10 разів? Складність тесту з математики цього року навпаки зменшили у 10 разів, порівняно з тим, що було у 2006-2008 роках.
Елена
Желание сделать тестирование более объективным похвально. Но хотелось бы, чтобы те, кто пишет на эту тему, демонстрировали достаточную собственную образованность. Согласна с тем, что шкала должна быть абсолютной, а не относительной, иначе, чем слабее абитуриенты, тем выше оценки. Действительно, тестирования по многим предметам не страдают системностью. А судить об уровне знания языка и литературы по сочинениям, вогнанным в иснусственно придуманный шаблон - абсурд! Но, ребята, давайте вы не будете говорить о том, в чем, судя по всему, не разбираетесь вообще - о математике. Она на тестах элементарна до неприличия! Ну, может быть, за исключением последних четырех задач! Опускать планку еще ниже - это значит вообще спуститься до уровня начальной школы не самого лучшего пошиба! Те, кто ее сдает, все-таки хотят получить...
жека
а я не згоден завдання по історіі і географії було досить коректними і зрозумілими просто до ЗНО потрібно готуватися, а не теревенити про якусь там складність і несправедливісь. я здавав укр. мову у 2 сесії і не жаліюся, що мені не додали балів...
Олена
Для жека: Я на ЗНО з географії йшла фактично без підготовки, лише з тими знаннями, що дали в школі та загальною ерудицією. І можу визнати, що лише деякі питання викликали в мене здивування, на решту можна було відповісти користуючись логічним уявленням та хоча б приблизним знанням карти.
галина
Для Олена: і ви без додаткової підготовки назубок знали де в якому місті яка промисловість ,є? з історії по шкільній програмі напам ять вивчаьють" повість временних літ"або питання до нумізматів яка з монет сіфська, і я звіряла в підручнику про скіфські монети ні слова.Все вивчити і здати можна, але якби не казали що все можна вивчити по підручникам без додаткових матеріалів не повірю.
Студент
Для галина: Мені цікаво в якому ви це підручнику шукали? Я студент технічного вузу, минулого року здавав ЗНО, в тому числі з історії. Набрав 199.5. Цього року (для себе) проходив його вдома і не зробив жодної помилки. Зауважте, що з часом знань в мене не додалося - заняття матаналізом не в'яжуться з датами. Так після цього ви хочете сказати про складність тестів?
Коментувати
Анна
Я полностью согласна с автором статьи!!!!
Олексій
Люди,ви й досі не зрозуміли.Не у всіх є гроші на репититорів.В школах ніхто не готовить до ЗНО якісно.Якщо я,наприклад,вивчав і готувався до таких тестів,що в цьому році пшик для мене,але коли на елементарних запитаннях погорів,тільки тому,що стресс.Я згоден,що запитання були простіше ніж в минулому році,але коли з Історії потрібно було наприсати "Зоря галицька",то вибачте,згадати газети всі,що видавалися і хто видавав в стресовій ситуації-це аморально для абітурієнта.Коли брати укр.мову,то там також були завдання з ізюминкою. Як можна щоб людина,яка нічого не робила написала на 188 балів???це якісні тести такі? За тестами нереально перевірити знання людини. З нашим Табачником,якість освіти йде в деградацію і консерватизм.Тести для дітей з 5-9 класи-тільки щоб заробити на дітях.
ЧИТАЧ
Для Олексій: Вдосконалювати тести потрібно, але не погоджуюсь з тим, що їх збираються дискредитувати. Напевно, ви не здавали вступних іспитів у ВНЗ, до яких також не дуже готовили в школі. Стрес перед екзаменаційною комісією набагато більший і завдання зовсім не прості.
bmw37
Навчаюсь в 2 ВУЗах одночасно. до тестів не готувався зовсім. результати: укр. мова -191,5, твір зрізали (16 балів), французька мова - 192,5 (твір -20), історія поза 195 по минулорічній таблиці. І не кажіть, що тести складні....
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!