Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
На мою думку ,такі статті писати просто абсурдно.Автор висловився щодо зміни системи освіти у школі,яка ,він думає,має вчити дітей жити. Школа має давати знання,конкретні знання в тій чи іншій області.а математики вмить дадуть відповідь на запитання, скільки приблизно буде, якщо 196 яблук розділити на чотири.Так можна говорити про учнів,які йдуть вчитися у ліцеї або технікуми,але не абітурієнтів що йдуть вчитися у наші внз.
Lilu
Я полностью согласна с автором.
Абітурієнт
Невідомий автор, Піди і здай ЗНО!!!!!!!!! А ще спробуй розібратися в його системі. Та введення хоч одної ідей приведе до такого брєда, ще й несправедливого, що зломає голову будь хто! Видаліть це безглуздя!!! Вони там на тестпорталі не розуміють, що нам треба, а тут ще Освіта.юа додалась до таких сайтів!!!! Я здав ЗНО з географії лише на 8 помилок, і не тому що знаю щось про процеси на невідомих континентах, а тому, що маю логіку і викрутився. При всіх інших формах оцінювання мені би поставила та вчителька 8 за недостатні знання і відправила на всі 4 сторони!
Юлія
Для Абітурієнт: знаєшь, логіка це звичайно класно, але коли сидиш і вчиш чпочатку весь навчальний рік, а потім ще й до ЗНО з підручників по історії не вилаз, а ті відповіді, що написані у підручнику у тестах виявилися не правильними - не дуже приємно. у такому випадку із вчителем ще хочас поспілкуватися можна і довести вірність своєї думки, або написати, не має значення. а комп'ютерній програмі цьго не поясниш(..
Абітурієнт
Для Юлія: Те, що завдання мають бути коректні з логічною відповіддю - це правильно і з цим не подискутуєш))) Але автор не про це казав, а про все підряд, що до ЗНО не стосується))))
Коментувати
Яна
Привет. Подскажите: "Какой проходной бал в этом году" ?
Ольга Крым
Для Яна: Как можно задавать такой........вопрос?Ну раз задаешь-представляю твой мозговой потенциал и как следствие-результат ЗНО!!!!!!!!!!! Балл какого ВУЗа хоть интересует?
Yana
Для Ольга Крым: мне просто интересно в этом году 124 балла проходной или уже 140?
Коментувати
Мама і вчитель
Негарно не підписувати статті, бо це нагадує сумнозвісні радянські анонімки: безкарно виливай комусь на голову бруд. Це непорядно. Стосовно тесту з української мови і літератури. Ви звинувачуєте авторів у непрофесіоналізмі. Але ви (автор чи автори статті) показали свій абсолютний дилетантизм, адже у цьогорічном у тесті не було ЖОДНОГО запитання про жанри літератури, бо теорія літератури була знята з програми ЗНО взагалі. То що ви аналізуєте? І чи можна вам після цього довіряти?
Дельфын
"Чому з біології для систематики вибрали дельфіна? Це що, найпоширеніша тварина на українських теренах?" Насправді, чому? Свиня була б більш вдалим вибором, автентичним і близьким серцю автора статті.
ЧИТАЧ
230 учасників ЗНО по математиці у цьому році отримали по 200 балів. Це при рейтинговій шкалі, коли 200 балів надається, при одержанні тільки максимального тестового балу.
Сергій
Автор статті - повний дилетант, або незадоволений учасник ЗНО. Цитата з статті: "Пригадайте типову задачу зі стереометрії: у конус вписано кулю. Підведіть до мене хоча б одну людину, яка б у своєму житті бачила таку конструкцію на власні очі!" Математика ( в даному випадку стереометрія) потрібна для розвитку просторового уявлення, а якщо в автора статті його немає (а може і взагалі уявлення), то називається - "ТЯЖКО"
Vera
Для Сергій: Вы совершенно правы. Автор вообще очень далек от тестов, как таковых! Например, поднимает ряд вопросов о стандартизации тестов, не понимая, что стандартизация теста - это установление унифицированных. процедур для а) его проведения и б) подсчета получаемых с его помощью показателей. Он даже не потрудился ознакомиться с основами тестологии (наверно, поэтому не видно его имени). Не профессиональная статья, основанная на эмоциях некомпетентного автора
Коментувати
Біологія
По українській мові таблиці рейтингові (хоч цю систему і критикує автор, проте вона найраща з усіх що існують) , тому не має значення коли писав учень тест : у 1 чи у 2 сесію. Автор цього, на жаль, не розуміє. В школі не навчили, у нас же погано система освіти)
Біологія
Та це якийсь практикант писав, цеж видно неозброєним оком) Напевно, перша його стаття.
екологія
Для Біологія: Та ні, це, мабуть доктор ВІД педагогічних наук, який не потрапив у членкори
Коментувати
Біологія
Автору років 18-20 точно))) Видно по змісту статті скільки у нього досвіду))) Перед тим як таке писать, так повчися хоч трохи.
Олена
хах, мої коментарі повидаляли) як мило) просто хотілося лише зауважити авторові статті, що коли вже критикуєте людей, які займаються якоюсь справою, але роблять це, на ваш погляд, не на дуже професійному рівні, то намагайтеся хоч свою справу робити досконало, бо за "доречи" будь-якому журналістові, претендуючому на звання професіонала, має бути соромно.
Леся
Може, і треба удосконалювати тести. Але страшно стає, що хтось намагається дати зелене світло корупції у вищій освіті. Прошу не порівнювати нашу реальність із Європою. Діти по ЗНО вступали нормально. Якщо так чіплятися: то це не так, і це не так, то можна задушити таку нормальну річ. Ніби на екзаменах вступних у вузах так всі професори справедливо вислуховували абітурієнтів, задавали їм такі вже грамотні і потрібні питання, наближені до життя, так вже справедливо оцінювали, не заглядаючи до гаманця їхньої матусі...
ЧИТАЧ
Для Леся: Підтримую. І ще, замість балу атестата, краще б ввели ЗНО по різних предметах по декілька питань з шкільної програми, було б справедливіше.
flash
Для ЧИТАЧ: Якщо чесно, то давати 200 балів за куплений атестат-це нечесно. Краще запровадити ЗАГАЛЬНООБОВ"ЯЗКОВИЙ інтегрований тест-хай по 2-3 питання-з усіх шкільних предметів-вища освіта-це не ПТУ
Коментувати
Інна
Сподобалась думка про "ідеальну ситуацію" та ЗНО з укр.мови Автори молодці!:)
Марія
Для Інна: Інночка, зразу зрозуміло стало, що ви здавали у другу сессію.... Ви мене звичайно вибачте, але ви бачили питання першої??? давайте проведемо експеримент.. ви пройдете тест, який здавали абітурієнти першої сессії, не дивлячись у відповіді, а потім переведете по першый шкалі... я впевнена, що результат не буде сильно відрізнятись від вашого ...=)
Інна
Для Марія: Вам взагалі не набридла ця вся гризня?Давайте не будемо починати цей весь спір.Я пропоную взагалі не псувати собі настрій та іншим . Чекайте краще інших результатів=)
Коментувати
АНОНІМНИЙ ГЕДОНІСТ
Дякую АНОНІМНОМУ АВТОРУ за неабияке гедоністичне задоволення від прочитання його статті. А АВТОР ХТО? Не ховайтеся, назвіть своє прізвище!
Ангелина
О Боже, автор, мы мой кумир! Точно выразили все мое негодованию по поводу тестирования. Много нелогичности, тупизны и закрученности, чем нас кормят в центре образования? Дети учат точные науки, а не философию и психологию, что бы проводить логические аналогии между событиями или решениями.
Ольга
Для Ангелина: Если Вы чего-то не выучили, не знали, не поняли, то это не дает Вам права обзывать все вокруг нелогичностью, тупизной и закрученностью. И Вы сами себе перечите. Как раз для того, чтобы проводить логический анализ (аналогию) дети учат точные науки. При чем здесь философия и психология? Вот как всегда надо все обозвать тупизной, а сама типа умная. Стыдно не не знать, стыдно не хотеть знать!
ЧИТАЧ
Для Ангелина: Проводячи логічні аналогії між подіями і рішеннями, можна ще більше заплутатись, бо відповіді будуть неоднозначні, хоч, можливо, і вірні в кожному окремому випадку, в залежності від того, під яким кутом розглядати. А в точних науках – це вже будуть задачі на рівні олімпіад.
Коментувати
Ольга
Постає й питання про провідну мету ЗНО. Для чого воно взагалі потрібне? У кого постає таке питання? У небагатих батьків розумних дітей - точно не постає... Що за випускник, який провчившись 11 років у школі тільки і вмітиме нагрівати праску та знатиме декілька простих математичніх дій? А від прочитанного твору одержувати одну емоцію - гедоністичне задоволення? Дай Бог нашим дітям гарних знань та уміння всі отримані знання застосовувати на практиці. Хто захоче поступити в ВНЗ, той навчиться розв"язувати і складніші завдання. А хто не хоче, нехай і дальше жаліється на складні завдання.
Віктор
Для Ольга: згоден на всі 100!
Коментувати
Жанна
автор статті дуже влучно охарактеризував ЗНО. математика і фізика, були важкі, і щоб розвязати їх потрібен час. Не всі діти можуть з оперативною швидкістю підбирати формули, вони можуть допустити помилку в ході розвязку, а на іншу спробу в них вже не вистачає часу. То хіба можна вважати цих дітей неуками. Просто одні швидко вміють розвязувати задачі, а інші роблять це повільніше, і вони не тупіші. Вони теж розумні, але по своїй природі повільніші, а не дурніші. А є такі, що відгадували, незадумуючись. То це що, свідчить про шкільні знання? Математику і фізику не потрібно обмежувати в часі, або дати можливість дитині подумаити над задачею і не виривати в неї з рук,той бланк, а дати все таки можливість дописати. В мене таке враження, що потрібно закінчити кілька курсів вишу, щоб без помилок написати ЗНО. нАВІШО Ж ТОДІ...
Микола-Кока-кола
Для Жанна: Іноді в житті потрібно приймати швидкі рішення. Так склалося навіть еволюцією, виживали швидші)) І на якій роботі потрібні довгодумаючі-люди? Треба розуміти, що є час. І якщо ти не встигнеш, тебе хтось обійде. Конкуренція, так завжди. І тому треба залишити часове обмеження. Саме бали дадуть зрозуміти хто не просто "не дурніший", як ви висловились, а хто ще й швидко може вирішити проблему, зорієнтуватись в рішенні і т.п. Принципи життя, і я вважаю так і повинно бути. "Хто не встиг - той спізнився". Якщо дві людини "розумом однакові", та одна спритніша в розв'язанні проблем - вона цінніша для роботодавця. Бали і ліміт часу дадуть це зрозуміти.
Коментувати
ЧИТАЧ
Опікуватись корупційними проблемами мають інші установи, але вони не опікуються. А зараз із впровадженням ЗНО все-таки є шанс у небагатих і розумних дітей потрапити до бажаного ВНЗ і навчатись.
///
Бесспорно ЗНО предоставляет такой шанс. Однако прозрачность вступительной кампании станет понятной, только когда вузы составят рейтинговые списки студентов. Основные проблемы возникают именно на этом этапе поступления.
ЧИТАЧ
Для ///: Гарантія поступити - попасти в перший рейтинговий список. Це реально, склавши ЗНО на 190-200 балів. Прикро, але у деяких ВНЗ на особливо престижні спеціальності зловживають при складанні другого списку – це наша дійсність. Та, думаю, цього року, за браком абітурієнтів, не буде так складно поступити.
Коментувати
Ольга Крым
Мне кажется что вот эти 124балла которые дают путь в ВУзы до непреличия малы.Ну что это?Ответил на 5-7 элементарных вопроса-и ты можешь быть врачем учителем строителем?Абсурд этот балл надо поднять до 170-180!Зачем нам плохие специалисты в будущем?Нет большого ума-иди работать!!!!
Для Ольга:
124 балла не гарантируют поступления в вуз даже среднего качества, эти баллы только лишь предоставляют абитуриенту право участия в конкурсе.
Аня
Для Ольга Крым: абсолютно согласна!! Раньше в университет поступали только избранные и это было престижно. Сейчас так и осталось, но,увы, только на Западе. У нас сейчас даже нет вопросов "куда пойти после школы?". Ответ - однозначно ВУЗ. Конечно,никто не хочет быть дворником, но ведь и такие профессии тоже нужны!!!
Ольга Крым
Для Аня: В этом году и 124 хватит на контракт.Бедные родители будут выжимать из себя последнее и платить чтоб ребенок был не хуже всех!А тот как учился кое-как в школе так и ВУЗе.Пропали денежки родителей!А потом идет переучиваться на парикмахера или бармена.Надо сразу оценивать свои силы!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!