Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Добрый день! Подскажите когда будут результаты на "персональній сторінці" з биологии, географии, истории Украины? Спасибо)
Влад
Для Яна: никогда
Коментувати
Ростік
Підкажіть будь ласка, сертифікати із яких предметів потрібні для того, щоб поступати на військового лікаря у Богомольця і чи є там вступні екзамени на цю спеціальність???
Ксения
Согласна. Совершенствовать тесты нужно. На счет теста по химии автор поторопился захвалить авторов. В условии задачи была допущена ошибка. Название соединения было разделено запятой. Что не допускаетсяни в одной систематической номенклатуре химических веществ. А это естественно повлияло на результаты ответа.
Павло
Для Ксения: Раджу звернутися за консультацією щодо коректності назви натрій сульфату, декагідрату на кафедру неорганічної хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка. І все стане зрозуміло.
Коментувати
Оксана
Завтра буде 2 тижні з того часу, коли була біолгія. А результату нема. Це дуже підозріло. Минулого року результати були до 10 днів. Я думаю, що вихіді тут нідочого. Вони щось мудрують, або результати потрібним особам підтасовують.
Павло
Для Оксана: Дитино, готуйся за підручниками П.Попеля. В сучасній українській номенклатурі відокремлюють комою, наприклад: купрум(ІІ) сульфат, пентагідрат. ПОПЕЛЬ СУПЕР!!!
Коментувати
Ольга
Почему никто не высказывается по поводу корректности проведения дополнительной сессии ЗНО? Детям, отсутствовавшим на основной сессии, дополнительно для подготовки почти месяц дали: украинский язык основная сессия - 2/3 июня, дополнительная - 29 июня. Да и кто за доп сессией наблюдать будет? Наблюдатели после основной все разъехались. Плюс основная сессия занята ожиданием своих результатов - бесконтрольность полная. И потом окажется, что все "отличники" то как раз в доп. сессию сдавали тесты)).
Оксана
Вы ошибаетесь, Оля. Доп. сессия проходит в обычном режиме, я работаю инструктором и здесь тоже, Уверяю вас, требования одинаковы и к нам и к абитуриентам, которые, кстати, доп. сессию сдают только по очень уважительной причине.
Коментувати
Вікторія
Ваууууууу!!! Це попадання в "десяточку"! Не розумію, чим викликане таке незадоволення?!
ЖЕКА
скажите пожалуйста когда будут результаты с зно истории и физики????
Света
коли буде фізика?????
Коментувати
Дмитро
Я гадаю, що справа не в тому відмінник ти, чи двієшник, нашому суспільству потрібні інтелектуально розвинені і свідомі люди, тому учні повинні вчитись, а не вивчати рослинки на уроках біології. Це теж треба, але потрібно розділяти задачі. А з такими темпами, як пропонується в статті, для того щоб людина вивчилась на інженера - їй потрібно буде не мінімум 4 -6 років, а років 15-20. Випускники будуть більш менш розуміти математику, а про фізику і хімію я взагалі мовчу. І що далі? І зараз закінчую 4 курс КПІ, і можу сказати, що на протязі всього часу зустрічав багато задач, при прочитанні яких, перша думка була - "А нафіга це треба?" .. Але з часом розумів "нафіга". Але рахую, найголовніше не те скільки у тебе балів, а то які у тебе цілі і амбіції, і яка твоя жага їх досягти. з повагою..
Наташа
Я підняла завдання з математики, які пропонувалися в Чернівецькому універссітеті і порівняла із ЗНО. Такі простенькі тести і учні справляються в основному до 160б. До завдань 29-35 більшість учнів не приступали. Що робиться з математичною освітою в Україні? І не можу зрозуміти, чому тести з математики вважають складними. Може на тестах перевіряти табличку множеннч і коли 50% не зможуть виконати обчислення, ось тоді "посміємось".SOS!!!
ЧИТАЧ
Для Наташа: «Порівняно з 2010 роком, умови проведення тесту з математики були дещо змінені, зокрема збільшено кількість часу на виконання завдань тесту з 120 до 150 хвилин та скорочено кількість завдань, тепер їх 35 замість 36 у минулому році.»
Света
я не вважаю тести з математики цього року важкими. І даремно часу додали. велику роль відіграє неуважніть: я коли на чернетці зробила правильно, до бланку переносила не вірні відповіді лише через неуважність
Коментувати
Алена
Шановні працівники УЦОЯО,де результати з історії и биологии ????
Олька
Шановні працівники УЦОЯО,де результати з історії??? Ви хочете,щоб ми з глузду з"їхали??? А вчитися хто буде???))))))))))))))))
Людина
я доросла людина з двома вищими освітами радянських часів.Відмінниця ,червоні дипломи!У своєму житті багато досягла завдяки своєму чоловікові_трієшнику!!!Я великий теоретик ,Він-практик,дуже відома людина в своїх кругах громадський діяч,меценат,про нього пишуть газети...Син пішов в батька і я дуже з цього рада! Таблиця з анг. все зіпсула,але ми не розчарувалися почнем зколеджу-у Бога свої плани!А ще дивує,що у всіх дуже високі бали-190...,але ж вас 0,06%,а всі решту де?Зі своїм життевим досвідом і знаннями я вважаю ,що дані тести не є показником добрих знань -швидше лотерея
Таня
Для Людина: Повністю з Вами згідна! Це все дійсно..дуже схоже на лотерею.
arcanum
Для Таня: От вступні іспити - не лотерея, дав хабара - поступив, не маєш грошей, не потикайся, який би розумний не був і як би не готувався.
Коментувати
Гена
если ориентироваться на обычную среднюю школу, на среднего ученика и ставить на его уровне 200 баллов, то тогда зачем вообще знать математику выше среднего? кстати в этом году тесты были несложные откровенно, то же дпа сожнее
Алик
добиваются целей некак не отличники. И еще хотелось бы знать, много ли из обычной средней школы, не с математическим уклоном и без репетиторов набрал 190-200 баллов по математике. Уверен, что единицы.
Алик
Для Александра- Интересно, много ли таких в стране, которые считают легкой математику и много ли написали на 190-200 баллов? А остальные что- тупые что-ли? Те, которые выбирали математику наверное сопоставляли свои возможности, но все в стране вундеркинды. Надо учитывать то, что отличников в классах в среднем 3-4 процента, а остальные учатся средне, вот и на них надо ориентироваться составителям тестов, а не на отличников. Не все могут знать матетатику на 12. Те, которые имеют 8 в школе тоже могут быть хорошими специалистами- и инженерами, и экономистами, и програмистами. Им тоже нужен шанс. И я знаю точно, и со мной думаю, многие согласятся, те, кто набрал 150-170 баллов по математике будут в будущем хорошими специалистами. Если человек хочет учиться, значит надо дать ему шанс. Жизнь показывает, что в жизни больше всех...
Ольга
Для Алик: Почему все думают, что 150-170 баллов по математике это мало? Ребенок, который учился в обычной сельской школе, без чьей-либо помощи, набирает 150 баллов по математике - это похвально. И если он будет поступать в области, а не поедет в Киев, то пройдет и на бюджет.
Света
я вчилася у звичайній сільській школі..мама з татом технікуми закінчували - вони мені в науці допомагали до 5 класу . але так, школу закінчила з золотою медаллю, але це нічого не варте бо маетматика, за яку в школі стояло 12, за яку їздила на обласні олімпіади і ще й місця займала..написала всього на 183,5....коли нервуєш - то так, сам винен. але і тести цікаві. навіщо тоді я сиділа і плакала ночами над тими модулями та векторами, щоб зробити 2 завдання середнього рівня? навіщо тоді я вивчала щось вище? щоб воно мені потім не пригодилося? я вважаю, що некоректне це ЗНО. воно всі бажання і поривання у людей гальмує, бо кожен подумає:" а нащо воно мені,якщо цього не перевірятимуть і не питатимуть"
Коментувати
Яна
а якщо в мене 141.5 з укр.м. та літ. та з математики 131.5 інші предмети поки не відомі(,єшанс поступити кудись?
Олька
Для Яна: Боже,що це ти так поганенько тести понаписувала?! Жах якийсь... Середній бал ЗНО для вступу у ВУЗ,якщо не брати до уваги найпрестижніші,становить 160 -170 балів! Роби висновки...Можеш у коледж спробувати вступити,ІМХО. Або на факультет,де малий конкурс,можеш спробувати...
Яна
Для Олька: та в минулому році з укр.мбуло лише 124б
Олька
Для Яна: Я кажу СЕРЕДНІЙ бал,а не прохідний! Прохідний-124,але спробуй кудись реально вступити з ним... ВУЗИ намагаються набрати представників верхньої частини таблиці,навіть на контракт...
Коментувати
Яна
скажите, а в этом году проходной бал тоже 124, как и в прошлом или?
Олька
Для Яна: Прохідний бал -124,але проблема в тому,в державний ВУЗ з таким балом не пройдеш!=))))) А в приватних навчають погано...
777
Для Яна: Не "проходной", а минимальный - 124. А проходной - в каждом вузе, на каждом факультете и т.п. - разный!
Коментувати
Александр
то ,что про математику написано это полный бред. сдал в этом году ее на 198, задания были отличные(охватывали всю программу и хорошая теоритическая проверка) с автором не согласен
Ірина
Для Кока- коли і для Жанни -мої однокласники, які мають в атестаті 9-10 балів по математиці, розвязали всі задачі з розгорнутою відповіддю вірно, в тому числі і про конус, але зробили велику кількість помилок в простих завданнях, за що і одержали по 160-170 балів, то, що з них не може бути висококваліфікованих технарів? Вони вміють думати, а не оперативно відгадувати завдання. Не завжди в житті треба методом тику вирішувати проблеми чи поставлені завданняІ. І не завжди роботодавці вітають швидке прийняття рішень. Часто потрібно відпрацювати декілька шляхів вирішення, от для цього і потрібні, такі люди, які повільно, але впевнено знаходять вірний шлях.
ЧИТАЧ
Для Ірина: Хто сказав, що тести треба вгадувати методом тику – треба готуватися до них і думати навіть над простими завданнями. Між ЗНО і працевлаштуванням ще треба закінчити інститут, де зовсім не прості завдання на контрольних і екзаменах, які також обмежуються в часі.
Коментувати
Я
Вибачте,яка перевірка знань з англійської мови могла бути, якщо навіть у школах, де вона є профілюючою, вивчається на рівні "В1". А тест був рівня "В2" з елементами "С1"!!! Я добре знаю градацію,і ніхто мені не переконає, що тести були рівня "В1". Виходить,ми на першому курсі будемо вивчати С1-професійний рівень??? А ви, шановні, в курсі,що не кожен вчитель має цей рівень? Ви впевнені,що усі викладачі університетів потягнуть викладання рівня С1? Я в цьому дуже сумніваюся!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!