Історія України. Результати ЗНО 2021 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з історії України в 2021 році

Історія України. Результати ЗНО 2021 року

 • Дата проведення – 4 червня 2021 року.
 • Дата оголошення результатів – 25 червня 2021 року.
 • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 298 994 особи.
 • Взяло участь у тесті –  203 361 особа.
 • Фактична явка на пункти тестування – 68 % від зареєстрованих.
 • Кількість завдань тесту – 60.
 • Максимальна кількість тестових балів – 94 бали.
 • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
 • Час, відведений на виконання тесту – 150 хвилин.
 • Пороговий бал «склав / не склав» – 27 балів.
 • Відсоток учасників, які не подолали поріг, «склав / не склав» – 18 %.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з історії України 2021 року. Після визначення тестового бала результат кожного учасника, який склав тест і набрав 27 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з історії України у 2021 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з історії України у 2021 році, у шкалу 1-12 балів.

ТАБЛИЦЯ ПЕРЕВЕДЕННЯ У ШКАЛУ 100-200 БАЛІВ

ТАБЛИЦЯ ПЕРЕВЕДЕННЯ У ШКАЛУ 1-12 БАЛІВ

Освіта.ua
25.06.2021

Популярні новини
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
До яких іспитів готуватися вступникам 2023 року Перелік предметів зовнішнього оцінювання буде визначено в Порядку прийому до закладів вищої освіти
В УЦОЯО пропонують розширити НМТ Вступні комп’ютерні тести мають бути поширені на всі традиційні тести ЗНО
МОН готується до вступної кампанії за результатами НМТ МОН готує два варіанти проведення вступної кампанії та конкурсного відбору вступників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ninel
Скажіть будь ласка, у тих учнів які не склали ЗНО за 12ти бального шкалою які оцінки?
Ольга
Як так вийшло, що Історія України не входить в інформаційну картку до сертифіката ЗНО? При тому, що немає оцінювання за шкалою 100-200 балів. Як так?
Галина
Для Ольга: якщо немає оцінки за 200-бальною шкалою, то вона й не може в неї входити. Для вступу доступні тільки ті предмети, які здавали саме як ЗНО, а не як ДПА
Якось так
Для Ольга: якщо Ви ходили і складали ЗНО, то скоріш за все при реєстрації на нього Ви не поставили галочку біля слів "отримати бал за шкалою 10-200 балів" і УЦОЯО вирішив, що вступати з цим предметом Ви не будете і вам достатньо ДПА у формі ЗНО з оцінкою за шкалою 1-12 балів (для Свідоцтва).
Коментувати
Віка
Чому представник Українського центру оцінювання якості освіти пише російською мовою???!!!(((
Рус
Для Віка: Рівень освіти не відповідає посаді
Олена
а чому вирішили, що відповідь надавав представник Українського центру?
Коментувати
Інна
Питання представнику Центру Якості Освіти!!!! Що за ребуси із оцінюванням завдань ## 24-28 та 54-58 з історії? Чому у випадку правильних відповідей, абітурієнту вони не зараховуються??? Для чого ці питання ставились взагалі ??? Що за ребуси , якщо правильна відповідь перша та остання і т.д. Тоді оцінюємо, ні, тоді «0»???? А якщо правильні відповіді на інші запитання?
.oorkor
Задания на установление правильной последовательности тест содержит 4 задания на установле... ние правильной после... довательности... ( № 27-28 и 9 57-58), которые оцениваются в 0, 1, 2 или 3 балла: 3 балла, если правильно указана последовательность всех событий; 2 балла, если указаны первое и последнее события; 1 балл, если указано или первое, или последнее событие; о баллов за любое правильно указанное событие, если сделано более одной Отметки в строке и/или колонке; обаллов если неправильно указаны первое и последнее
Інна
.oorkor: Это все верно. Это есть в правилах. Вопрос в другом. 2 последовательности правильные! Почему 2е и 3е задание оценивается только с учётом того, что правильно или первое, или последнее задания? По логике если 3 правильных задания Вы оцениваете в 2 балла, то почему 2 промежуточных не оцениваются ?
Коментувати
Ира
Підкажіть хто знає, табличка переведення в 12 бальну неправильна? Якщо набрала 40-47 із 94 то хіба це 12 повинно бути?
Максим
Для Ира: В 12 бальную табличку входит только половина задания (Двадцатый и двадцать первый век).
Ольга
Якщо було 60 запитань дитина відповіла на 27 майже половина то це що справедливо набрати лише 100 балів, таке враження що з наших дітей роблять дураків вибачте за слово.
Артем
27 балів із 94*, а не з 60
Коментувати