Англійська мова. Результати ЗНО 2020 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з англійської мови у 2020 році

Англійська мова. Результати ЗНО 2020 року

  • Дата проведення – 07 липня 2020 року.
  • Дата оголошення результатів — 24 липня 2020 року.
  • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 117 666 осіб.
  • Фактична явка на пункти тестування – 89,37% від зареєстрованих.
  • Кількість завдань тесту — 59.
  • Максимальна кількість тестових балів – 72 бали.
  • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
  • Час, відведений на виконання тесту — 150 хвилин.
  • Пороговий бал «склав/не склав» — 17 балів.
  • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 7,35% учасників.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з англійської мови 2020 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 17 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з англійської мови у 2020 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з англійської мови 2020 році, у шкалу 1-12 балів.

ТаблицЯ переведення у шкалу 100-200 балів

Таблиця переведення у шкалу 1-12 балів

Освіта.ua
24.07.2020

Популярні новини
Визначено результати ЗНО з географії та хімії Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з двох предметів
Поріг тесту ЗНО з географії склав 24 тестових бали Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з географії
Визначено результати ЗНО з семи предметів Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з семи предметів
Поріг тесту ЗНО з української мови склав 22 тестових бали Експертна комісія встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з української мови і літератури
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Чи можна поступити на контракт на спеціальність інженерія програмного забезпечення з укр - 188, матем - 182, англ - 171?
Хтось
Для Олег: заходиш на сайт університету і дивишся умови вступу)там все має бути) а взагалі, якщо тобі подастить то ти і на бюджет зможеш поступити)
Хтось
Для Олег: пощастить*
Коментувати
Тетяна
здравствуйте, как объяснить подсчёт баллов по шкале 72 балла возможных для всех типов учебных заведений? изначально было указано на две - 56 и 72 балла.. И почему пороговый балл выше, чем в предыдущие годы, когда о карантине даже слышно не было? цель - ещё больше отсеять в такой непростой год? куда подевались обещания снизить пороговый балл???
...
Для Тетяна: для всуту потрібно виконати всі завдання, а для оцінки ДПА завдання розбивають на два рівні вивчення, це прописани в "особливостях тесту".
...
Для Тетяна: для вступу
Коментувати
Богдан
Доброго дня! Я задавав англійську в коледжі КНУТД, отримав 31 бал. В таблиці переведення рівня стандарт це 7 балів, профіль -6 балів ДПА. В особистому кабінеті вказано, що це 5 . Як так може бути і що робити?
Molly
Для Богдан: подавати апеляційну заяву
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!