Українська мова і література. Результати ЗНО 2019 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з української мови та літератури у 2019 році

Українська мова і література. Результати ЗНО 2019 року

Дата проведення – 23 травня 2019 року.

Дата оголошення результатів — 14 червня 2019 року.

Загальна кількість зареєстрованих учасників – 349 365  осіб.

Фактична явка на пункти тестування – 97,2% від зареєстрованих.

Кількість завдань тесту — 58.

Максимальна кількість тестових балів – 104 бали.

Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.

Час, відведений на виконання тесту — 180 хвилин.

Пороговий бал «склав/не склав» — 23 бали.

Адаптивний поріг «склав/не склав» — 14 балів. 

Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 16%.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з української мови та літератури 2019 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 23 тестових бали або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з української мови та літератури у 2019 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з української мови та літератури у 2019 році, у шкалу 1-12 балів.

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову шкалу 100-200 балів та шкалу 1-12 балів

Освіта.ua
14.06.2019

Популярні новини
Відбулось зовнішнє оцінювання з фізики Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 03 липня
ЗНО з фізики: напередодні тестування У четвер, 02 липня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури
Відбулось ЗНО з української мови і літератури Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть опубліковані 01 липня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Чому коли я відповіла правильно на 61 з української мови перевели і получилося 143 а в моєї однокласниці 80 відповідей правильно то внеї 173 бали. Чому така велика різниця в мене???
Вася
Завдання були у межах шк. програми. Лытература на рывны "хто що написав" або "з якого твору герой"
Михайло
Я серед тих, хто склав тест. Результат: 62 тестових балів та відповідно до шкали набрав 160 рейтингових балів. Завдання непрості щоб скласти краще та й щодо власного висловлювання теж є питання, не додали 3-5 тестових балів; я оцінив в 10-12 б. , а оцінили лише на сім, хоча я написав свою думку достатньо чітко та аргументовано, розбірливим почерком. Помилки були несуттєві, оцінив справедливо, через це ДПА лише 7, а був впевнений що буде 8.
Іван
Для Михайло: Подавайте апеляцію, якщо вам навмисне занизили бал!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!