Математика. Результати ЗНО 2017 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з математики у 2017 році

Математика. Результати ЗНО 2017 року

  • Дата проведення – 31 травня 2017 року.
  • Дата оголошення результатів — 15 червня 2017 року.
  • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 113 113 осіб.
  • Фактична явка на пункти тестування – 94% від зареєстрованих.
  • Кількість завдань тесту — 33.
  • Максимальна кількість тестових балів – 62 бала.
  • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
  • Час, відведений на виконання тесту — 180 хвилин.
  • Пороговий бал «склав/не склав» — 11 балів.
  • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 16,46%.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з математики 2017 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 11 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також, Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, у шкалу 1-12 балів.

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову шкалу 100-200 балів та шкалу 1-12 балів

Освіта.ua
15.06.2017

Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Вчитель
Можливо необхідно встановити рівність і справедливість? Два предмети на вибір мають мати рівні відсотки? Чи не так? Діти, за Конституцією, мають рівні права?
Вчитель
Ви виявили рівність в оцінюванні двох предметів? І як бути дітям і вчителям?
Учениця
Умови здачі ЗНО з математики та історії КАРДИНАЛЬНО різні. Ану ж дайте з історії блок завдань не на вибір правильного варіанту, а так як в математиці - вписати відповідь. Учень, розвязуючи задачу в школі, помилившись, отримує за правильний хід розвязання 7-8, а на ЗНО -0.
Вчитель
Порахуйте тоді відсоток з історії і , якщо отримаєте однаковий результат, можете говорити про рівність.
??? до вчителя
Для Вчитель: А таблиця з історії - просто вершина абсурду від МОН на чолі з її міністринею. Як може 32 бали із 47 (68%знань) вважатися високою оцінкою і заслуговувати медалі?
Коментувати
Вчитель
Шановне УЦОЯО!!!! Це НЕСПРАВЕДЛИВО!!!! Навіщо Ви образили дітей, які складали математику, як ДПА. Подивіться таблицю з історії. 15 помилок з 47 балів дається на високий рівень. В математиці 11 з 52. Таблиці ДПА з української, біології, історії покращили в порівнянні з минулим роком. Чим завинили математики??? Скільки дітей, які старанно навчалися, втратили можливість отримати золоті або срібні медалі саме через Ваше рішення. Виявляється інші мають право на помилку, а ці діти ні. ПЕРЕГЛЯНЬТЕ, БУДЬ-ЛАСКА, ТАБЛИЦІ ДПА З МАТЕМАТИКИ НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ, НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ,
??? до вчителя
Для Вчитель: Який же ти вчитель? Учень допустив понад 20% помилок (11 з 52) і все ж отримує медаль, а тобі й цього мало? Чого тоді вартують такі медалі?
Коментувати
Roman
Чому не відкриваються таблиці?A замість них червоні прямокутники!!!!
Лера Никонова
На этой странице ошибка? загрузки - вместо таблиц - красные прямоугольники!
студент
можно ли подать на апелляцию ,на перерассмотрение оценки дпа,если балл зно высокий,а балл дпа ниже
Руслан
Для студент: Я подавав на апеляцію з української мови, і мою оцінку підвищили. Відповідно, і ДПА з 9 на 10.
Flower777
А як саме?вони невірно щось перевірили чи що? Я хочу з історії подати,но боюсь щоб не зменшили
Anna
Для студент: ?? на что аппелировать будете? на то что компьютер неправильно перевел ваш тестовый бал в бал ДПА??
Коментувати
Мама
Подскажите пожалуйста. В атестат ребёнка ДПА по математике будет включена оценка по алгебре или по геометрии?Мой ребёнок получил 8, то его поставят к какому предмету?
Елена
В 2016 порог был 9 тестовых балов, в 2017 - 11 балов; рейтинговая оценка за одинаковое количество отличаеся не в пользу абитуриентов 20017
Порик
лол 113113 людейпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппп
Мама
Просто из любопытства....тот кто придумал ЗНО сам пробовал их пройти или их дети как сдают ЗНО?, нормально? ....их ни чего не беспокоит. Что оценивает ЗНО? Если для того, чтобы их нормально сдать нужно нанимать репетитора, школьная программа не дает тех знаний, которые необходимы для сдачи ЗНО. Зачем тогда ходить в школу если потом все равно нужно ходить к репетитору??? Какие именно знания оценивает ЗНО??? Те которые дают в школе???? Тогда почему их не хватает и нужно заниматься на дополнительных занятиях. Т.е. получается.... знаний не дают, но тщательно их проверяют. Многие дети плохо написали из-за того, что переволновались. Знали правильные ответы, но от волнения путались и отвечали не правильно. Зачем нужны детям такие стрессы???? Очень уж странные правила проведения ЗНО, как-будто это не дети, а ухе "бывалые взрослые люди". Вывод: ребенок знал предмет, но ему устроили "шоковую терапию"... и тест не сдал. ЗНО - проверка знаний или стрессоустойчивости????
Irina
Для Мама: Я полностью с вами согласна. Нельзя передать словами , какие стрессы переживают дети и родители пока сдают ЗНО.Хотелось бы знать кто от этого получает удовольствие? Если наше образование направлено на Европу , то почему нету в европейских странах подобных "пыток"?
Друзілла Галицька
Для Мама: Я ЗНО не придумувала, але заради цікавості проходила разом з колежанкою. Було цікаво, чому донька начальниці, якій винаймали репетиторів з усіх предметів завалила 2 тому історію (не подолала поріг). Історію я вчила більше 20 років тому, колежанка більше 10 років тому. Обидві без підготовки набрали за он-лайн тестами 160+. В цьому році мій син здавав ЗНО. З 2 перших предметів: математика і укр. мова - 180+ без репетиторів і після навчання в звичайній загальноосвітній школі.
Наталия
Для Друзілла Галицька: Напевно тому, що Вам з колежанкою не треба було вчити ще зо 2 десятка інших предметів, не треба було готуватись до контрольних, робити презентації на різні уроки. Віковий фактор також має свій вплив.
Коментувати
Батьки випускників
Цікаво, чому таблицю ДПА з української мови покращили а з математики погіршили? Невже так приємно ламати дитячі долі? Скільки дітей було шоковано рішенням комісії!!! Скільки сліз!!! Можна зрозуміти 200 бальну таблицю. Але 12 бальну - ніяк !!! Можна було б сміливо давати на 10 балів ДПА 37 тестових.
ха-ха-ха
Для Батьки випускників: А ще краще за 27.
вчитель випускника
Для Батьки випускників: а може просто математику використали для того, щоб позрізати медалі...Бо вчителям рука не піднімається самим "зрізати".....Вчителям вказують, їх просять, наполягають,....а кількість медалей не зменшується.
Коментувати
Леман
Якщо я подала апеляцію на результати математики, то є ймовірність того що я перепишу ЗНО з математики
Адель
Для Леман: Тести ЗНО не перескладають!!! Тільки через рік ще раз скласти тест з математики.
Коментувати
марін
Умови вступу до ВНЗ у 2017 році - http://education.od.ua/umovi-vstupu-vnz.html