Історія України. Результати ЗНО 2016 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з історії України у 2016 році

Історія України. Результати ЗНО 2016 року

  • Дата проведення — 13 травня 2016 року.
  • Дата оголошення результатів — 26 травня 2016 року.
  • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 193 307 осіб.
  • Фактична явка на пункти тестування — 93,74% від зареєстрованих.
  • Кількість завдань тесту — 60.
  • Максимальна кількість тестових балів – 94 бала.
  • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
  • Час, відведений на виконання тесту — 150 хвилин.
  • Пороговий бал «склав/не склав» — 25 балів.
  • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 13%.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з історії України 2016 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 25 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з історії України у 2016 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також, Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з української мови та літератури у 2016 році, у шкалу 1-12 балів.

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову шкалу 100-200 балів та шкалу 1-12 балів:

Освіта.ua
26.05.2016

Популярні новини
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
До яких іспитів готуватися вступникам 2023 року Перелік предметів зовнішнього оцінювання буде визначено в Порядку прийому до закладів вищої освіти
В УЦОЯО пропонують розширити НМТ Вступні комп’ютерні тести мають бути поширені на всі традиційні тести ЗНО
МОН готується до вступної кампанії за результатами НМТ МОН готує два варіанти проведення вступної кампанії та конкурсного відбору вступників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий
не согласен с 57(расселение трипольской культуры и начало греческой колонизации,с начало должно быть-начало греческой колонизации,а потом-расселение трипольской культуры)
Владислав Шайдюк
Для Дмитрий: Як це так? Розселення трипільців 4-3 ТИСЯЧОліття до н. е., грецька колонізації 8-6 століття до н. е.
Коментувати
Сергій
В картці учасника ЗНО не враховано дві правильні відповіді, тобто в одному завданні надано чотири правильні відповіді, проте зараховано лише три, в іншому завданні правильно надано дві відповіді, але зараховно лише один бал. Як бути. Подавати апеляцію пізно.
Інна
Для Сергій: Усе правильно нараховано. Завдання на встановлення правильної послідовності оцінюється МАКСИМУМ у 3 б. Прочитайте характеристику сертифікаційної роботи на сайті УЦОЯО розділ "Визначення результатів".
Коментувати
Такого ще не було
Хто відповідатиме за неправильні відомості надані УЦОЯО школам 27 травня до 12 години??? Хто відповідатиме за 30 % зіпсованих додатків до атестатів, гіпертонічний криз учительки історії, бо в неправильній відомості було десять одиниць за ЗНО з історії? Хто буде відповідати за нервові зриви і зіпсований випускний у дітей , яким видали додатки з одиницями?
Наташа
Здавала ДПА з історії. Правильних відповідей 17. В результаті на сторінці висвітило 5 балів за ДПА, але НЕ СКЛАЛА. На що можливо вплинуть ці результати і чи можливо мені поступити в інститут з 2 зно?
Наталія
Для Наташа: А що Вас дивує? Бал порогу з історії - 25, тому Ваш результат 17 балів відповідає - "не склав". Цей результат вже ні на що не вплине, але подавати його до вспуту Ви не зможете.
юлия
Поступить с двумя ЗНО можно в университеты, где нужно 2 зно и творческий конкурс.
Коментувати
Микола
Здавав ДПА з історії. Правильних відповідей 10. Оцінка за ДПА 1 чому?
Юля
Здавала ДПА з історії. Правильних відповідей 23. В результаті на сторінці висвітило 7 балів за ДПА, але НЕ СКЛАЛА. На що можливо вплинуть ці результати, і чи маю я право на подальше проходження ЗНО?
Станіслав
Цікаво, скільки чоловік здали історію на 200? Таблиця більш-менш нормальна десь у серединці, але для високого рівня..ні однією помилки,дійсно? Ніби я маю думати так само, як той,хто складав завдання. У 2013-2014 по 3 і більше можна було,а тепер абсолютували. Якщо у тих роках 200-ків було від 100 до 200,то тепер до 20 якби дотягнути. Біда-а-а.
Максим
Для Станіслав: Враховуючи ще декілька тестів,зробити які можна було б,справді,лише думаючи як той,хто складав їх, на 200 написати було справді нелегко
Коментувати