Популярні новини
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту
Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів Учасники ЗНО отримали SMS з даними для входу на свою Інформаційну сторінку
Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин
Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО Демонстраційний варіант містить завдання з української мови, математики та історії України
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
У 2012-2013 навчальному році ЗНО з української мови та літератури є обов,язковим для тих учнів, які навчалися в школі з російською мовою навчання? Чи можна складати ЗНО з російської мови та літератури? У 2012-2013 н. р. з якої мови та літератури будуть вимагати сертифікат для вступу до ВНЗ?
Для Ольга
Предмет укараїнська мова і література входить до переліку конкурсних предметів за всіма спеціальностями, тобто є обов'язковим для всіх абітурієнтів. Див. Перелік конкурсних предметів за спеціальностями: http://osvita.ua/vnz/consultations/10025/
Коментувати
Настя Цыганок
Це програма ЗНО на 2011-20012 рік!
Эля
Для Настя Цыганок: Программу даже не меняли,внимательно читайте,только биологию и Историю Украину поменяли,а остальное всё как было,так и осталось...
Настя Цыганок
Вибачаюсь.Не помітила.
Коментувати
Інна
Як можна говорити про завдання ЗНО з української мови, не розмовляючи пррои цьому українською???????????????????
Саша
Для Інна: Кто-то живёт в Крыму... И в других областях Украины, где не разговаривают по-украински, а укр. язык и лит-ра - обязательный экзамен!
Анастасия
Как можно задавать такой глупый вопрос, интересуясь ЗНО, в возрасте, когда уже пора бы понимать элементарные понятия?)) У меня, например, родной язык русский, но поступаю на Украину. Что мне теперь, если я не говорю на этом языке, в дворники идти??
Info
Проблемы... Интересно, много ли найдется жителей, например в США, желающих сделать успешную карьеру в этой стране без знания английского. Дворник, кстати, очень социальная профессия.
Коментувати
Офелія
не открываеться программа за 2013 год .
Alyona
Для Офелія: В мене теж не відкривається,треба щоб було в pdf.
Артур
скажіть будь ласка як відкрити а то в мене теж не відкривається?((
Влад
Потрібно скачати програму, особисто я рекомендую Foxit Reader (скинь собі також українофікатор там з ним буде в додачу пропонуватись, щоб перевести всі інструменти на українську).. такі програми йдуть практично без вірусів, та знаходятьсяна офіційних сайтах, так що скачувати можна небоячись.. Удачі!..
Коментувати
sancgez48
Скільки можна вже тягнути ? Програма на 2013 рік повинна була бути ще 3 місяці тому. Я розумію що всі зайняті виборама. Але ж про абітурієнтів не слід забувати, бо коли нам ото його читати?
Виктория Романовская
Когда появится программа поукраинскому языку и литературе на 2013год?
Эля
Для Виктория Романовская: вообщето это и есть программа на 2013 год)
Коментувати
Вероніка
ЗНО 2012рік
1qsaw2
когда будет список литературы на 2013??
віта
укр мова та літиратура
віта
укр мова літиратура
Анастасия
просмотреть результат
федоранич марина
українська мова
Катюха
коли вже будуть результати?
игорь
согласен
Алиса
Скажите, пожалуйста, а где можно взять сами задания с теста по языку?
J.J.
У завданнях другої сесії з української літератури було питання про вірш "На вічну пам'ять Котляревському".. але ж цей вірш не внесено до програми! чи не так?
Алиса
Для J.J.: меня вообще поразили эти вопросы про "Слово про Ігорів похід", "Повість минулих літ" как будто мы их наизусть учили, и вообще! Я их вообще в глаза не видела)
Коментувати
Наташа
Спасибо.
Катя
перевірити зно з укр-мови та літерауи.
аноним
интересненько как насчет укр. яз и истории. если тесты идут два дня подряд, кто сказал что те, которые сдали на день раньше не выложат в нете задания из своих тетрадочек? сомневаюсь что будут разные задания, так как сами понимаете затраты лишние, все дела..
no
Для аноним: они таки будут разные как и математика
БоГДаН
Для аноним: з математики теж тести проводились два дні поспіл, але завдання були різними
Настя
Для аноним: На украинский задания на 2 дня ВСЕГДА разные
Коментувати
Рома
На які теми будуть питання зно? На яку тему буде твір?
Lennara
Для Рома: http://osvita.ua/doc/files/news/50/5013/vl_v.pdf
Коментувати