Osvita.ua ЗНО Програми ЗНО програми ЗНО - зовнішнє незалежне оцінювання
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання всім випускникам шкіл необхідно мати паспорт (ID-картку)
Хто і як складатиме ЗНО у 2019 році? В 2019 році ДПА у формі ЗНО складатимуть учні, які здобувають повну середню освіту
8 січня розпочалась реєстрація на пробне ЗНО Реєстрація на пробне ЗНО триватиме впродовж січня, тестування відбудеться 16 та 23 березня
ЗНО-2019. Що необхідно знати? У 2019 році усі випускники шкіл мають скласти державні іспити у формі незалежного оцінювання
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ельза
для Лики надо учить всю историю!!! Не факт, что с вашей книжки даже 10 вопросов совпадут с ЗНО( за исключением легчайших, типа с чего началась ІІ світова). 180-200 балов получают 6%, то есть 6 человек со 100!!! Но еслі Вам достаточно 130 максимум 150 балов,решание 660 тестов - вьіход для Вас
Никита
Для Ельза: не вводи в заблуждение людей.......130 баллов можно набрать решая наугад задания зно, если конечно мозг есть в голове, и он работает. а так же если хорошо развито логическое мышление. а вот с тем справочником, о котором говорила Лика, можно набрать от 140 и выше баллов
Мен
СРОЧНЫЙ ВОПРОС: ЕСЛИ ЗАПИСАТЬ ОТВЕТ В ОБЫЧНЫЙ БЛАНК ОТВЕТОВ И В БЛАНК ДЛЯ ИСПРАВЛЕНИЯ ОШИБОЧНОГО ОТВЕТА, ТО СКАЖИТЕ КАКОЙ ОТВЕТ ЗАЩИТАЕТСЯ, ТОТ КОТОРЫЙ В БЛАНКЕ ДЛЯ ИСПРАВЛЕНИЯ ОТВЕТОВ, ИЛИ ТОТ КОТОРЫЙ В ОСНОВНОМ БЛАНКЕ? ИЛИ МОЖЕТ ЗАЩИТАЕТСЯ ТОТ ОТВЕТ КОТОРЫЙ ВЕРНЫЙ, НЕ СМОТРЯ НА ТО В КАКОМ БЛАНКЕ ОН ЗАПИСАН?
hh
Для Мен: тот, который в бланке для исправлений
Коментувати
Лика
У меня очень важный вопрос!!!Я купила справочник по подготовке к ЗНО 2012. Там 11 вариантов...В каждом варианте по 60 вопросов. Скажите, именно эти задания будут на ЗНО или нет?Или просто аналогичные?И прийдётся всё таки учить всю историю от начала до конца?(
ярина
Для Лика: потрібно учити все адже ця книжка лише зразок
Коментувати
Інна Загика
тест 1
Никита
Киньте мне кто-нибудь ссылки на сайты по которым можно найти инфу по истории для ЗНО
Коментувати
Михаил
кто мне скажет, кто мне подскажет, для поступления в колледж минимальный и максимальный балл 124? насколько мне известно там же профильного предмета нет?
Анна
Для Михаил: Дада 124 балла. Профиля нет.
Коментувати
0льга
В 2011 р тести складав не Кульчицький, в 2009 - він, в 2010 в той день, коли всі позавалювали (7 помилок зробив- це 200 балів) - він, а ось в 2011 - не він, чому я була дуже рада.
Юлія
рекомендуют Кульчицького
Тетяна
Яки завдання будуть на Истории Украини
Коментувати
Анастасія
до складу ЗНО входять тести з Правознавства?????
Iryna
Для Анастасія: нет не входять!!
Коментувати
а
хто такий ьув юрій цезар
Владислав
які автори повині бути на підготовкі до ЗНО ???????
Богдана
цього року можна здавати тести з права?
Анна
Для Богдана: Нет не сдают тесты с права.
Коментувати
ирина
по якому підручнику краще готуватись до зно?
Антон
Для ирина: по шкільних
Коментувати
Юлія
Yulchik.1994@mail.ru
Юлія
Yulchik.1994@mail.ru
Антон
а где можно достать програму з Всесвитньой истории?
Ткачук Віталій
як взнати в яких підручниках може бути схожі завдання до ЗНО
Валерия
Для Ткачук Віталій: Я занимаюсь по книге Власова и Кульчитского.Эти авторы в том году составляли тексты ЗНО
Коментувати
Таня
вживання нецензурних висловів та ненормативної лексики; особисте ображання інших учасників дискусії; погрози, наклепи, приниження інших учасників; образи за національною, релігійною або расовою ознакою; публікація інформації, що порушує чинне законодавство України; спам, реклама, прихована реклама; багатократне повторення повідомлень; розміщення повідомлень, що не несуть змісту.
Олександра
щоб тести повнiстю спiвпадали з тими,що будуть на ЗНО 2012.i одразу ж можна було себе провiрити
luda Lisenko
Програма ЗНО на 2012 зукраїнської літератури та мови
Мария
Текст(Правила)
Левадко Тетяна
Чи справді програма,яку ви надаєте відповідає тестуванню,яке відбудеться у 2012р? Чи можна нею,користуватися,як планом,тобто вивчати більш детально,і чи є гарантія,що питання зно продублюються з програмою?
0льга
Для Левадко Тетяна: Програма -керівництво до дії. Якщо написано "внутрішня політика Олега, Ігоря, Ольги, Святослава,князювання В. Великого та Я. Мудрого" -треба тупо вивчити весь матеріал ціх параграфів. Після цього рішати тести,чим побільше.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!