Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
s
Вспомните, два месяца назад хотели тестирование отменить, но выпускники и их родители отстояли ЗНО. По-моему, всю эту неразбериху со сложностью тестов устроили специально, чтобы в следующем году ЗНО по тихому отменить. А наши дети просто оказались не в том месте и не в то время
Елена
А те кто платил репетиторам ? Откуда могут знать репетиторы, что будет в тестах если они не соответствую пробным и рекомендациям по подготовке ?
Кирило
Дядько Микола, не будь свинею! Тут не місце для реклами. Тут у людей болить!
Орлов В.
Юлечко, будь задоволена тим, чого досягла. Зверни увагу- більшість відпрацювали так, як і ти. Тож конкуруйте між собою. А факультети іноземних мов матимуть вибір.
Дядько Микола
Якщо у людини є гроші і вона хоче підготувати свою дитину до тестування належним чином, вона повинна найняти хорошого репетитора, купувати всю необхідну автентику, крім того, треба ще заставити своє чадо добре працювати - тільки тоді є шанс скласти іспит успішно. При цьому не треба забувати, що вивчення іноземної мови - справа довго тривала - двома, а тим паче одним, роком навчання результату не досягнути. Це ще ж тестування проводилося в урізаному вигляді, бо немає технічних засобів для проведення аудіювання та усного мовлення, а коли все це буде (гіпотетично!) тоді простакам і зовсім нічого там робити. Може я дуже жорстоко говорю, але це - реалії нашого життя.
Дядько Микола
Автентика - це навчально-методичний комплекс навчання іноземної мови, розроблений методично і вироблений в країні, мову якої вивчаєте. Він включає в себе підручник вартістю від 50 гривень, робочий зошит - близько 50 гривень, касети, або диски з записами, зробленими носіями мови, теж близько 50 гривень, а диски дорожчі, книга для вчителя - близько 200 гривень, це лише примітивний набір, а потім можна добирати безліч різних інтерактивних дисків, словників, портфоліо - всього не перелічити.
Віта
пробачте мене, селючку, але що таке автентика?
Дядько Микола
Освіта поступово стає доступною лише для тих, хто має кошти. Основна маса населення повинна мати приблизно-середню освіту і вчитися обслуговувати тих, хто заможніший. Ось так цього року і надалі відріжуться селяни, потім поступово міські незаможні люди - навіщо їм освіта? Лишаться лише ті, хто спроможний заплатити за якісну освіту.
Дядько Микола
А в основі всього лежать гроші, звичайно ж. Вся сучасна методика викладання іноземних мов і тестування направлена на те, щоб діти працювали лише за автентикою, яку просувають могутні видавництва - для цього зроблено все можливе : ошельмована попередня система навчання, загублено роботу українських видавництв, наші методисти в розгубленому стані і всі спроби видати якісний національний підручник провалилися і будуть провалюватися й надалі.
Виктория
я полностью поддерживаю Кирила, зачем так над детьми издеваться???
Саша
Я все понял... Просто слов нету(
Кирило.
Ти, баран!!!!! Ти сам повинен відповісти на ці тести, якщо ти закінчив школу хоча б на "3". Як ти можеш затвердити тести, якщо ти на них не можеш відповісти сам. Винні не репетитори і діти, а ти - Лікарчук! Особисто я напрвив скаргу Табачнику і Лікарчуку. Якщо тести з англігської вони не визнають ідиотськими, подам позов до суду. І хай в суді мені покажуть підручник за яким я мав учитися в школі, щоб відповісти на цей придуркуватий тест.
Дядько Микола
Шановні дописувачі! Ви всі говорите про те, що тести не відповідають програмі школи. А ви коли-небудь ту програму бачили? Там немає ніякої конкретики, все розмито і розмазано - навчай чому хочеш у рамках певної теми. То ж міністерство при бажанні замаже всім рота і буде говорити, що вчителі не навчили, а діти погано готувалися. Не шукайте оригінальних газет, з яких взято ті пресловуті тексти - їх немає. Все взято з автентичних підручників різних рівнів. Це говорить вам людина, яка вже не один рік працює з ними. Дітям, що не працювали за автентикою, не було що робити на тому тестуванні.
Wilczyca
В нього страрчєскій маразм. Звісно, репетитори винні. Не він же =)
Grand
"репетитори не змогли належним чином підготувати останніх до зовнішнього оцінювання і тепер підбурюють молодих людей до участі в акціях протесту" - Супер!!! Якщо хочеш здати ЗНО - займайся з репетитором за 40 гривень у годину, купляй Оксфордські книжки за 100 гривень!!! І так ще б по кожному предмету!!! А в кого недостатньо грошей - ті "пролетіли"??? Як завжди у нашій країні, все вирішують гроші(
Лекса
а почему мы вообще должны заниматься с репетиторами!??! по словам же Ликарчука это школьная программа!Значит дополнительно незачем заниматься?Представте, что это будет тогда!
Микола
Чому ніхто не пише про рівень тесту з біології??? Його однаково погано написали і ті,хто вчив і знав біологію, і ті, хто пішов "по приколу", граючи в хрестики-нолики... Ви не думаєте, що така гра підступна? Вам мало смертей на уроках фізкультури??? Ви хочете крові???
Ольга
Олено,вибачте,тепер я розумію хід ваших думок!
Андрій
Хочу висловити Ігору Лікарчуку зауваження та незадоволення щодо проведення 07.06.10 р. тестування з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ! . Питання, які були запропоновані вельмишановними науковцями, виходять за рамки шкільної програми. Ми вважаємо , що це є навмисний злочин, це є знущання над учнями і це є несправедливо! Ви застосовуали жорсткі правила проведення перевірки знань! Ви ОБМАНУЛИ ДІТЕЙ та позбавили їх можливості до вступу!! Своїми діями Ви намагаєтесь розвалити систему освіти в Україні!
2ОЛЕНА
Це велика сила перед виборами,а після-ніщо