Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влада
Дядько Микола чітко та вірно все пояснив. Вопрос ведь - не в 3 или 7 ответах, на которые нет однозначного ответа или нескольких незнакомых слов. Так и наберется 15 ошибок. А остальные ошибки чьи ???? Только свои. У каждого уровень знаний свой...
Snikers
текст про бабушку отсюда: http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/2618711/Centenarian-Betty-Lowe-still-volunteers-at-hospital.html
ігор
треба вимагати, щоб надали нам джерела, літературу звідки ці довжелезні тексти. поки дочитав один текст до кінця, забув, що було спочатку. нехай лікарчук сам зробить подібні завдання українською мовою, побачимо, що він напише.засіло собі якесь кодло і вирішили опустити всю країну "нижче плінтуса" як то кажуть. показали які вони розумні, бачите всі як ми "умєєм". щоб їм пусто було разом з їхніми тестами!!!
я
але ж випускники не проти ЗНО!!!! чого він все перекручує на свій лад?
Snikers
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2010/06/09/692364.html не, ну я просто тащусь от его речей!
Олена
Искренне жаль людей, которые из села.. Если уж городсие не смогли подготовиться, то что уж там село...
ігор
ну ви тільки подивіться на цього "розумника" лікарчука! на все у нього є відповідь. всі винні, учителі не навчили, діти тупі, тести відповідають програмі. де його взяли? хто його призначив на цю посаду?! вся країна стверджує, що тести не відповідають програмі, всі вчителі, всі розумні діти, а діти у нас розумні, тільки їх зробили нездарами, а Лікарчук каже все під контролем, це діти і вчителі дурні та ледачі, та тільки за те, що він не хоче дослухатися до загальної думки вступників та їх вчителів його треба гнати з цієї посади. там треба розумна, поміркована людина, а не це казна-що.
Кирило
Більше усього, мені сумно через те, що усе це показує відношення панів до людей. І тестування по англійській яскраво демонструє це ставлення. Тисячі людей говорять, що тести невідповідають підручникам школи, а Лікарчук каже, що це неправда. При цьому, невідомо, яким чином він упевнений, що тести відповідають шкільній програмі...
ЗНО
Ликарчук ты злой*((
Наталья
To Олена, меньше всего мне хотелось бы , что бы мой пост к вам выглядел как приниження. Если вам так показалось, то извините. Но считаю, что послания и петиции на имя короля или доброго царя ничего полезного и хорошего не принесут. Какого результата вы ожидаете от этого послания? Отмены тестов? Так они и хотят их вообще нафиг отменить, потому что ... сами знаете почему. А за ребят мне как и вам обидно и досадно, и за себя в том числе. Поэтому тут надо говорить об изменении формата проведения тестирования по иностранному языку, потому что в большинстве случаев правильные ответы можно скорее было получить подбрасыванием монеты, чем умственными упражнениями.
Іринка
Пане Лікарчук, а до чого тут репетитори? Адже ви декларуєте відповідність тестів шкільним програмам. То що в країні лише бездарні вчителі англійської мови, що не справляються з програмою? Ну і ще злегка тупуваті діти, які не можуть цю програму засвоїти?
Наталья
В общем, многие меня наверное поняли, что кроме заданий по языку приходилось разгадывать еще какие то странные ребусы, мало относящиеся собственно к английскому языку как предмету. И я ни минуты не сомневаюсь, что эти присловутые три учителя школы (наверное самая супер -пупер спецализированная школа при каком нибудь языковом университете в Киеве, и те два вузовских преподавателя, на которых ранее , как на составителей тестов ссылался господин Ликарчук, так вот я уверена, что при компановке тестов они пользовались и словарями и справочниками, в отличие от абитуриентов на самом тесте. Плюс нервозность самого процесса тестирования - вот и имеем кучи ошибок даже у хорошо подготовленных детей.
Наталья
Вот хотелось бы по подробнее про психометрические характеристики этих тестов услышать. Ведь именно на их анализ ссылается господин Ликарчук. И пусть заодно те, кто будет проводить такой анализ обратят внимание на то, что в тестах проверялись не только, вернее, не столько знания иностранного языка, а судя по предложенным ответам какие то другие психологические свойства абитуриентов. Например, очень неодназначно поставлен вопрос о том что для пользы улучшения памяти. Или вопрос про старушку 100 лет отроду, без мужа и детей , но при огромной семье, или вопрос о пожертвовании ближайшему родственнику. Ведь при ответе и про каллорийные продукты, к которым кстати относится и рыбий жир, найденный в треске,но почему ответ про каллорийные продукты неправильный и про бабушку без мужа и детей, зачем в тексте это...
Олена
Наталю,я нікого не принижую,тому Вас прошу про те саме.А мені прикріше,ніж Вам,можливо, у сто разів.Я і вчитель,і класний керівник 11 класу,що вболіває за своїх учнів,і мати абітурієнтки. Три в одному. Те,що ми тут цю тему кілька днів обговорюємо,ні до чого не привело.Тому,можливо,варто шукати інші інстанції? Дякую.Всім успіхів. До побачення!
ПРІКОЛ
шо вб"є наші мізки? а) запитання: *Згідно з текстом, яка відповідь правильна?* і відповідь на нього: *жріть тунець, а не помідори* ( в якому тексті все ж про помідори сказано???))) б) маразматичні заяви УЦОЯО і його директора в) очікування нового вибрику на наступному тесті ( в кого там який відповідно) ПН ану перевіримо: чия відповідь буде найправильнішою, найлогічнішою і просто збіігатиметься з моєю точкою зору. це ж я складав цей тест.
Кирило
Шановний пане Оров! я підозрюю, що тести з англійської готували Ви і Вам соромно, що ці тести можуть скласти виключно ті, хто готувався у спецшколі (шпигуни - маю на увазі)
Snikers
Дядько Микола, вы утверждаете, что работаете с детьми и знаете ситуацию изнутри, тогда как мы - абитуриенты, знаем эту ситуацию, если мы непосредственно писали эти тесты и каждый готовился к ним как мог?
Наталья
To Олена, как говорится, пишите, пишите , только мелким почерком. Как раз тот, кто "лучше всех" в свое время учился в школе поймет ваши страдания. Вроде бы взрослая женщина, хоть детей не смешите. А если не поможет Президент, то пишите в ООН! Удачи!
Орлов В
Взагалі мені незрозумілі заклики йти на площу: це стосується політики і ні в якому разі - ваших знань. Добре сказав Кравчук / а він є колишнім вчителем технікуму/ : "Маємо те, що маємо"
Дядько Микола
Шановний Кирило! Зверніть увагу на те, що я не рекламую жодного підручника, я тільки пояснюю, що відбувається, а болить мені не менше , ніж Вам. Я працюю з дітьми і знаю ситуацію зсередини! І те, що поступово з нами роблять, мені пече так, що Ви навіть уявити собі не можете. То ж не треба ображати співрозмовника.