Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарина
Ще раз відправила свій коментар .Хто зацікавлений ,дзвоніть до Центру і питайте(вимагайте),чому вони не розміщують посилання на першоджерела на відміну від їнших шкільних предметів ЗНО!Відсканувати газетну сторінку и вивісити її на сайті не потребує багато часу,так само як і розмістити посилання на підручники(книжки) ,з яких було взяті завдання ,якщо вони звідти.Я так розумію, це не роблять з прирчин побоювання великої кількості апеляцій та скарг .ЧОМУ ПО ВСІМ ІНШИМ ПРЕДМЕТАМ ТАКІ ПОСИЛАННЯ Є.?? А з англіської НЕМАЄ????????!!!!!!!!!!!!
Дарина
Ні в кого не виникає питання :ЧОМУ ДО СИХ ПІР НЕМАЄ ПОСИЛАННЯ на першоджерела,з яких тест було сформовано?З української мови,біології такі посилання на конкретні підручники ,авторів навіть параграфи розміщено на сайті центру.Окрім того, є посилання на авторів текстів ,що були розміщені для аналізу в тесті з укр мови. Чи маю я право знати з якої газети запропоновано наприклад автентичний текст,щоб перконатися ,що читання таких газет передбачено Міністерством Освіти за шкільною програмою? Теж саме стосується і інших завдань.
Fedd to Tanya
не можу погодитися з однієї причини - маю власний досвід вивчення англійської. В ті часи Плахотник був новинкою, але ж якби я навчався лише по шкільній програмі та за тими підручниками, що мала школа - дідька б лисого а я знав англійську мову. Нє, дякувати Дайджестам, адаптованому Шекспіру та Голсуорсі я її вивичив. Без автентики, Азарів та Кембріджів, на старезному словничку та схемах на картоні. Було б бажання вчитися.
Саня
Він шо дибіл? Які репетитори? Освіту повинні давать вчителі, а не репетитори!
Tanya to Fedd
Не могу согласиться с Вами.Нельзя сравнивать ученика специализированной школы с учеником ОБЫЧНОЙ школы.В специализированной 5 часов английского в неделю, в обычной-2(если повезёт-три)Начинать обучение английскому с Плахотника-преступление перед детьми,поскольку есть учебники намного приспособленнее к нашим условиям.Держала в руках,когда моя 9летняя дочь попала на 3 недели в специализированную школу(очень жалею,что девочка там не училась...).Жаль,не записала автора.Знаю-дети ЭТОЙ школы справились с тестами и без репетиторов.Но ТАКИХ школ по стране немного .И для НИХ - этот тест.Вот тут ПРАВ ДЯДЬКО МЫКОЛА.Сельские дети УЖЕ ОТРЕЗАНЫ от престижных ВУЗов.ДАЛЕЕ ЖИВЁМ ПО СХЕМЕ,которую показал дядько Мыкола.
Абитуриент
Если честно,то эти тесты были составлены не согласно уровню предполагаемых школьных знаний. если б я не занималась с репетитором дополнительно, то я б ВООБЩЕ ничего не написала. Как можно учить нас по Плахотнику, а тесты давать за третий курс иняза?...посадить бы "пана Ликарчука" и пусть, раз умный, и решил бы их.
Міс Марпл
Я придумала: давайте закидаємо шановного пана лікарчука "томатами",а самі будемо їсти "тунець",щоб покращити пам'ять і вивчити ЗНО-лексику. Для складання таких тестів треба знати всього кілька перших букв алфавіту і акуратно ставити хрестики:) Мені здається в мене їде дах "із сірників" і я захопилась Геркулем Пойротом:))) Думаю лікарчук довів нас до стресу на тестах,що,на думку укладачів завдань,покращує пам'ять:)))
НЕрепетитор
"репетитори не змогли належним чином підготувати молодих людей" - Які вбіса репетитори??? Тести мають відповідати шкільній програмі! У селі репетиторів нема! Лікарчук валить із хворої голови на здорову. Він - НЕГІДНИК!
Fedd
критикани, а ви взагалі програму шкільну з англійської- хоч одну з 11 - в очі бачили? Татусики-матусики - ви під час навчання дітей програмами цікавилися у школі? Діточки, ви, як до тестування готувалися - програму ЗНО переглядали? Вам питаннячка не сподобалися? Масятка. а в програмі чітко написано для 11-го класу, що мають бути навички читання незнайомих текстів з незнайомими словами, значення яких треба визначити з контексту. Крім того, слід уміти писати текст довжиною не менше 20 рядків з складними структурами. Для нормального учня на рівні 10-12 балів складним був лист до редактора - бо структура вирішує все, і текст про моделі кораблів. Усе інше - вибачайте, дитячі забавки. Хіба що за 10 років дійсно занепало викладання та діти облінилися...
СЭМ
Мистер Ликар нас всех лечит. Все дураки. Все учителя англ. яз страны. Только он один умный
Марго
Oh this man is very stupid, you know? Even people from Engkand are shocked because of our final examinations. They are as illogicak as our govrnment is avid and stupid.Та вже я, абітурієнтка,розумію,що все це лише витягування грошей, бо і пенсіоннний вік жінок вже відтягнули до 58 років, і абітурієнтів "валять" на контракт, дуже "гарно". Браво, Янукович! Браво, Лікарчук!Браво, Табачник!Я вас вже обожнюю, прохіндеї. Та нехай вони самі пишуть це тестування та із такою умовою, що якщо не набрав певних балів - йди з уряду. Так нікого там й не залишиться. Я - выпускница специализированной школы. Эта школа с углубленным изучением английского языка. Язык учу уже 11 лет. Отличница. Для меня это тестирование оказалось сложным. То же самое сказала девушка, проучившаяся в Америке год. Делайте выводы.
Корецький Володимир
Боже, накажи цього брехливого підлабузника Лікарчука, що так безсормно бреше ! Заставить його, падлюку, здати ці тести , і всі побачать, що воно(не він), не відповість на жодне запитання. Ганьба таким керівникам Української освіти!
I_P
"Йдеться не про випуск зі школи, а про вступ до вищого навчального закладу. І те, що більшість абітурієнтів відчули свою неспроможність впоратись із тестом, свідчить не про складність тесту, а про рівень їхніх знань", - пане Лікарчук, не прикидайтесь дурником, або Ви дійсно недалека людина. В інституті іноземних мов одні вимоги до мови, у технічному вузі - інші. Можливо треба зізнатись, що тести "по дебільному" складені. Можливо не вчителі, діти недолугі, а ви (та ваші підлеглі) не на своєму місці, не здатні скласти нормальні тести (досвіду як закордонного, так вітчизняного вистачає), або виконуєте замовлення з дискредитації системи тестування.
*
Господин Ликарчук несёт полный бред, как и поддерживающий его в данных комментариях господин Орлов В. К Вашему сведению, баллы по английскому языку нужны для поступления не только на ин-яз. При поступлении на факультеты связанные с торговлей или же экономикой он также нужен. К тому же, зачем тогда идти в ВУЗы , если абитуриенты должны быть всему научены? Что им там делать, кроме как знания получать?
Svit_Lana
Пане Орлов В.В.! Я розумію, що потрібно визначити тих абітурієнтів, які хочуть вступати на спеціальності, повязані з іноземною мовою. Для цього, безперечно, треба вибрати кращих. Але ж повинні бути завдання, які б давали змогу визначити саме здібність до вивчення і рівень знань. Не потрібно давати завдання такі, щоб мені фактично сказали:"Ти нічого не варта! Тобі тут не місце!" - і т. д. Я ж у ВНЗ вступаю, щоб ВЧИТИСЯ!!! Для цього потрібна певна база, але ж не така! І де я її маю взяти, якщо шкільна програма цього не охоплює??? Дякую за увагу.
egor
Ідеологами і натхненниками розгортання інформаційної кампанії про складність тесту з іноземної мови є репетитори, які не змогли належним чином підготувати абітурієнтів))))це шедевр .... я ще дивуюсь як тут оранжеву опозицію не вспомнили)))як що б вельмишановний пан І.Лікарчук хоть одним глазом взглянув на коменти(осонвна масса обуренні діти,батки дітей,вчителя) то така ахінєя би не прийшла б голову вже не знаю кому и кто той бред придумуЄ якісь тупі iдеологи чи що...але ж директор Українського центру оцінювання якості освіти мозгів хватило озвучити цей брєд
олена
взагалі-то при нормальній освіті ми до репетиторів не повинні були б ходити. а чому ходимо?- бо освіта НІЯКА(в більшій мірі). а це вже вина нашої влади на чолі з табачником і лікарчуком! і після того не звинувачуйте нас в нашому рівні знань!!
Chip-men
Доречі, на думку нашого "великого" лікарчука (з великої не заслуговуе), Ми маємо готуватися з репетиторами - це означає, він сам погоджуеться з тим, що наші вчителі некомпетентні для підготовки Нас до ЗНО.
олена
перекручує,бо хочуть відмінити зно і знов повернути вступні екзамени в вузах і величезні оберти корупції,от і все. гади!!!
Chip-men
Шановний пан Лікарчук, у ви самі хоч знаєте англійську?