Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ОЛЕНА
ВІРЮ,БО СВОГО ЧАСУ НАВІТЬ КУЧМА ДОПОМІГ ВІДРЕМОНТУВАТИ В НАШІЙ ШКОЛІ СПОРТЗАЛ,ЩО БУВ У АВАРІЙНОМУ СТАНІ. ЛИСТ ДО ПРЕЗИДЕНТА-ВЕЛИКА СИЛА. Я НЕОДНОРАЗОВО В ЦЬОМУ ПЕРЕКОНУВАЛАСЯ.
зтфн
---"І те, що більшість абітурієнтів відчули свою неспроможність впоратись із тестом, свідчить не про складність тесту, а про рівень їхніх знань", "--- Ну, да! Большая половина выпустников дебилов... :) Или репетиторы таковы...Кто же ещё... А мы Цацы. Белые и пушистые... Интересно какая цель преследуется???
І.Лікарчук
Юлия, молодець дівчинко, скільки я тобі грошиків обіцяв?
Юлия
"Орлов В.В.: 10.06.2010 15:42 IP: 178.95.187.1-- Повністю підтримую Лікарчука: ці тести повинні в першу чергу виділити абітурієнтів для факультетів іноземних мов,а не юрфаків, де рівень роботи з іноземними мовами залишається бажати кращого." Нехій для абітурієнтів, які збираються на факультет іноземних мов роблять окремі тести!!!!!!! Для мене такі важкі тести, до сраки карі очі.
2ОЛЕНА
Якщо ви вірите,що Янукович вам доможе,то ви дуже наївна людина.Чи ви насправді думаєте,що це робиться без його відому?
Морф
Цікаво, чи зміг би наш директор Українського центру оцінювання якості освіти відповісти САМ хоча б на одне запитання з цих тестів?
Світлана
А насправді! Чому нема посилання на першоджерела, цілком підтримую думку, що треба дати посилання на ті підручники чи статті з газет, звідки брались завдання, і відразу стане все зрозумілим.........
Орлов В.В.
Повністю підтримую Лікарчука: ці тести повинні в першу чергу виділити абітурієнтів для факультетів іноземних мов,а не юрфаків, де рівень роботи з іноземними мовами залишаЄ бажати кращого.
ОЛЕНА
ОЛЬГО,ДІТИ НЕ ЗАВАЛИЛИ УКРАЇНСЬКУ. ВИ НЕ ЗРОЗУМІЛИ ДУМКУ. ПРОСТО ЛІКАРЧУК ПЕРЕКЛАВ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА ТИХ,ХТО ВЗАГАЛІ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА ПІДГОТОВКУ,БО СТВЕРДЖУВАЛОСЯ,ЩО ДОСТАТНЬО ПІДРУЧНИКІВ. Я ТАКА Ж ЖЕРТВА. МОЯ ДОНЬКА З НЕКУПЛЕНОЮ МЕДАЛЛЮ УКРАЇНСЬКУ ВИКОНАЛА НА 83 + ТВІР,А АНГЛІЙСЬКУ- 26+ ТВІР. МИ ШОКОВАНІ. ЗНАЙОМІ РАДЯТЬ ПИСАТИ ЯНУКОВИЧУ ТА НА САЙТ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. ЛИШЕ ВІН,МОЖЛИВО, ВПЛИНЕ НА ВПЕРТІСТЬ ЛІКАРЧУКА. Я НАПИШУ.
...
оригінально... то у всьому винні репетитори??? гаразд. а хто такі репетитори? це ті самі вчителі зі шкіл. Шановний, невже ви не розумієте, що таким чином підтверджуєте те, що у вищих навчальних закладах надають недостатню освіту. Самі ж освітяни навчали вчителів, а тепер стверджують, що саме репетитори винні у тому, що діти не змоги здати тест!!!!!!!!!!!! я в шоці!
Дарина
Ні в кого не виникає питання :ЧОМУ ДО СИХ ПІР НЕМАЄ ПОСИЛАННЯ на першоджерела,з яких тест було сформовано?З української мови,біології такі посилання на конкретні підручники ,авторів навіть параграфи розміщено на сайті центру.Окрім того, є посилання на авторів текстів ,що були розміщені для аналізу в тесті з укр мови. Чи маю я право знати з якої газети запропоновано наприклад автентичний текст,щоб перконатися ,що читання таких газет передбачено Міністерством Освіти за шкільною програмою? Теж саме стосується і інших завдань.
Jana
як в нього все класно виходить всі діти дурні а він один розумний....мда
крет
судя по всіх коментаріях по складності тестів можна зробити висновок, що наша "люба" влада зробила такий прікол: укр мова 1 сесія --- легкий укр мова 2 сесія --- важкий укр мова 3 сесія --- легкий англ мова --- важкий біологія --- легкий ГЕОГРАФИ --- вам (((((!!)))))
Ольга
Олено,дивлячись в якій школі хто вчився! Якщо ви працюєте в Оксфорді і ваші діти не завалили тест,я дуже рада! У мене в школі не було підготовки,тому я була вимушена ходити до репетитора! а тепер не треба робити дітей винуватими у складності тесту
Ромчик
Смех и грех.. На пенсию этого Ликарчука надо отправлять.
Марина
І ніхто нам не допоможе. Тому, що найбільша проблема України - це її тупоголова влада!!! Причому одна змінює іншу. Нагадує назву фільму "Тупий іще тупіший". Я б ще зрозуміла, якби не здала я, учениця звичайної сільської школи, хай навіть вчителі України роблять по 10 помилок (блін, 10!!!!! вдумайтесь!!! це не 1 і не 2, шок, але нехай), але вже коли діти, що студіюються за кордоном і там здають тести на відмінно, а у нас завалили.... То ви мене вибачте...... Це вже абсурд і сміх!
Елена
А зачем в школу ходить ? Знания должны в школе давать !!!! А тесты должны соответствовать школьной программе !!! Как можно требовать знания , не определив конкретные требования ???? А репетиторы - личное дело каждого !!!!
Олена
А хто сказав,що діти взагалі мали до репетиторів ходити?Ви весь рік завіряли що для підготовки до ЗНО достатньо ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ.З української мови так і було. Жоден мій 11-класник не завалив цього тесту.А іноземна-джерело сліз і розпачу.Ви не виправдовувалися б,перекладаючи відповідальність на інших,а визнали б власні помилки! Ми будемо звертатися по допомогу до юристів та влади!
Принц
Очередную тупость выдал! Читать противно уже это идиотическое пустословие. Субъективность разве не становится объективностью на устах у тысячи абитуриентов сразу? Еще плюс одно доказательство, что "власть" дальше своего носа не видит!
Артем
Разве все семьи могут заплатить за репетитора если он стоит около 50-60 грн/ час?????