Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учениця:
Скажіть,шкільні екзамени будуть чи ні?
Жертва експеримента
Скажіть, скільки ще наказів буде, які відміняють попередні???? Хто відповість на таке питання: Для чого всім абітурієнтам - і фізикам, і лірикам, здавати українську літературу??? Хай її здають ті, що хочуть вчитися на філологів... Коли сучасним випускникам читати твори???? Якщо вони вчать математику, фізику, хімію, біологію... Яке має значення, якого кольору хустинка у Наталки-Полтавки, або з якого твору опис ромашкового поля?????? Це ж абсурд!!!! Ну хай чиновники з міносвіти свої накази не читають, але хтось ж радить їм цю літературу!!! Хто це!!!! Відповідь дайте,чи є хоч одна розумна людина в міністерстві???????
мама выпускника
Уважаемые родители и очень не уважаемые работники Вакарчука! Присоединяюсь к негодованию по поводу неизвестности о выпускных экзаменов в школе, но хочу заметить, что ВУЗы г.Харькова, кроме ХНУРЭ, еще не согласовали условия приема в ВУЗы в 2010г, которые должны были быть опубликованы (размещены на сайте) до 01 ноября 2009г., а сегодня уже 4 декабря!!!!Т.е. наши дети до сих пор не знают, какие же тесты надо выбрать для поступления. Как сказали мне в приемной комиссии ВУЗа, правила не согласованы в министерстве образования. Может пора уже всех работников этого министерства уволить за такую нерадивость и нерасторопность???
Мария, учитель
Когда выйдет приказ об окончании учебного года (2009-2010). Дети мечутся, не знают что сдавать в школе и главное как? Пожалейте детей и их родителей. Зачем же мы тогда работаем?
Мати випускниці
Складається враження, що в Міністерстві працюють не високопоставлені, компетентні урядовці, а клоуни за дивізом "Цирк уїхав, клоуни залишилися". Як можна нашаровувати ЗНО на ДПА? Чому в грудні місяці не відомі терміни ДПА, чи її взагалі не буде? А взагалі, скільки можна випробовувати терпіння та нервову систему випускників та їх батьків?
Людмила, вчитель
Шановний пане Вакарчук! Не можу зрозуміти, як працює Ваше Міністерство, якщо кожного разу виходять одні накази, потім інші, які скасовують попередні. Якби так бездарно працювали працювали педагоги в школі, то вони були б вже звільнені. Чого Ви домагаєтесь? Грудень місяць надворі, а миживемо в напрузі, коли здавати ДПА, в якій формі воно буде проводитися? У Вас відповідальності перед народом немає ніякої. І у Вас завжди є виправдання. Третій рік живемо, як на вулкані, бо третій рік щось все вдосконалюють, переробляють, мудрують. А хто з Вас, великі комбінатори, подумав про дітей, вчителів? Ми чуємо лише захопливі вигуки про нововведення, а де ж проблеми і визнання помилок? Коли ж у нас все буде по - європейським стандартам, яких Ви так хочете досягнути.
Родитель
В школе заявили, что ДПА 5 экзаменов и начнутся 10 июня, в министерстве, что одни ослы работают? Не могут понять, что одновременно сдавать и ДПА и ЗНО нельзя. Они издеваются над нами и нашими детьми
Валерія
Коли буде щось відомо про ДПА у 2010 році? Чи це великий секрет?
Учень
Чомусь у нашого міністерства не виходить бути зрозумілими до кінця. Кожного разу нові укази, нові пояснення. Коли ж стане відомо про шкільні екзамени??? Чи Вам подобається держати в напрузі вчителів, випускників, чому ж весь час якась недосказаність, незрозумілість? Це цілковите знущання
Сергей
Когда тогда сдавать в школе экзамены?
Випускник
Дякуємо дуже, панове освітяни, ці терміни вже зрозумілі для пересічного українця. Карантин пішов на пользу, корисне діло зробили. А якщо б в цьому наказі ще ДПА відмінили як таку, що дублює ЗНО і унеможливлює якісну підготовку до нього, ми б вас по- справжньому зауважали...
сергій
А якого числа пройдуть випускні вечора?
Яна
А КАКЖЕ СРОКИ дпа?
Сергій, вчитель
Це все дуже добре, бо вже з'явились підозри, що нові терміни проведення будуть визначені чи не в трравні. Але ж ситуація з дпа так і не роз'яснена - коли буде, чи може взагалі не буде. Оце так працюють - не міністерство, а купка режисерів, яка намагається тримати глядачів в постійній напрузі щодо подальших дій. Сумно та соромно за дорослих людей.