Завершено ЗНО зі світової літератури

У четвер було проведено зовнішнє незалежне оцінювання зі світової літератури, яке завершило програму проведення основної сесії ЗНО

Завершено ЗНО зі світової літератури

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зі світової літератури було зареєстровано 10 403 абітурієнти.

За 150 хвилин учасникам ЗНО зі світової літератури необхідно було розв’язати 60 тестових завдань. Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування правильно виконавши всі завдання тесту, складає 86 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО зі світової літератури.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання зі світової літератури буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 28 червня у розділі Відповіді на ЗНО.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати ЗНО з хімії, української мови і літератури, математики, географії, всесвітньої історії, іноземних мов, а також російської мови.

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Свелана
а когда будут ответы по истории укр.?
Анонім
Іноземних мов, а також російської мови
Роман Чорний
Для Анонім: Так)
DR
Особливий статус, дуже особливий...
Nik
О фашисты уже раскудахтались.противно смотреть на вас как бабы базарные.вместо того чтобы решать действительно важные вопросы в стране вы переливаете из пустого в порожнее с этим чзыковым вопросом,западенцы треклятые
Коментувати