Визначено результати учасників ЗНО з географії

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього оцінювання абітурієнтів з географії. Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати учасників ЗНО з географії

Тестування з географії відбулося 15 червня. Для участі у тестуванні з географії було зареєстровано 85 634 абітурієнта.

Тест ЗНО з географії складався з 56 тестових завдань, які в свою чергу були поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань мала власну схему оцінювання.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з географії.

Таблиця переведення тестових балів з географії у 200-бальну шкалу 2013 року:

 

Освіта.ua
25.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дыяна
результати
Dsnz
199.5) {чесно}
Dsnz
199.5) {чесно}
лалка
165, ничего не готовил, пришел на рандомчик поставил и ушел при первой возможности)
Богдан
в мене 189,5 ,але я думав шо буду мати значно менше)
Сергій
У мене 166,5))) чесно думав буде трохи менше
Вика
Народ,а было ли такое что после апелляции на определенный предмет вместо того,что бы повысить бал они его урезали.. после повторной проверки теста?
Розумничка
Ваш текст...Урааа! Здається в мене 199,5!
Inna
Ваш текст...Якщо в мене правильно 56 завдань, а в результаті прийшло лише 50. Це потрібно подавати на апеляцію? Адже це не 2 і не 3 бали, а 6.
Kostopraw
На 173,5 навгадував!