Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов
Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів з англійської, німецької, французької та іспанської мов

Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Тестування з іноземних мов відбулося 8 червня. Для участі у тестуванні з англійської було зареєстровано 91 202 абітурієнта. Близько 5 тисяч учасників складали тести ЗНО з німецької, французької та іспанської мов.

Тест ЗНО з іноземних мов складався із 43 тестових завдань. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке оцінюється від 0 до 14 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з англійської, німецької, французької або іспанської мови.

Таблиці переведення тестових балів з іноземних мов у 200-бальну шкалу 2013 року:
Освіта.ua
25.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dsnz
189)
Dsnz
189
Яна
В тестах сделала достаточно много ошибок и расчитывала на сочинение. Написано граммотно, больше 120 слов,не оставила никаких личных данных,тему расскрыла. Сегодня смотрю "бланк Б" 0!!!
Света
Для Яна:Самое главное в сочинении- раскрыть тему! Возможно ты ее не до конца раскрыла..
Яне
Та же идиотская ситуация. Пиши апелляцию.
Коментувати
ttt
по немецкому очень неохотно ставят 200 баллов. В письме всегда к чему-то придераются. и поєтому у меня 199,5 браво! антикоруппция блин! Вроде я знаю что это замечательный балл, но с другой стороны я знаю, что в сочинении у меня ВСЕ правильно.
ket
скажите пожалуйста, а если у меня по английскому 144 балла я смогу поступить на филологию?
intermediate
Блиииииин... если бы я своими же руками не исправила 3(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ответа, у меня бы было не 186, а 194...хотя я и такому результату рада!
Di
Реально, таблиця жахлива! якби я відповіла ще на одне питання правильно - уже було б на 3 бали більше!
Roman
ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ "УКЛІН" ТИМ,ХТО РОБИВ ТАБЛИЦЮ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ! нУ ЯК? ЗА КОЖНУ ПОМИЛКУ ЗНІМАТИ СТІЛЬКИ БАЛІВ? ТА ПОДИВІТЬСЯ НА МОВУ! ТА ТАМ СТІЛЬКИ ПОМИЛОК ДОПУСКАЄТЬСЯ НА 200 БАЛІВ! А ТУТ? яК? НА 200 БАЛІВ ТРОЕБА 0 ПОМИЛОК ЗРОБИТИ! ТА ЦЕ ВЗАГАЛІ ЗНУЩАННЯ! ЕЙ,ШО ТУТ ГОВОРИТИ: ЯКА УКРАЇНА,ТАКА І ОСВІТА.....ЕХ.....(І ЦЕ ПРИ ТОМУ ШО МОВА В СТО РАЗ ЛЕГША БУЛА!) ТА НАВПАКИ ТРЕБА БУЛО ЗРОБИТИ ТАБЛИЦЮ З ІНОЗЕМНИХ ЛОЯЛЬНІШУ,А ВОНИ ШО? ЕЙ НЕМА ПРО ШО ГОВОРИТИ!
Дарь Санна
могла бы и лучше, мать его.......))))
Дарь Санна
169.5 чеееерт)))))))
Sheldon
Якщо ти здав ЗНО на 650-700 балів і хочеш поступити на державу в якийсь не дуже престижний внз - 20 і далі по рейтингу ВУзів ЧИТАЙ ДАЛІ: У тебе непогані шанси пройти ПО ДОБОРУ!!! НЕ ПО КОНКУРСУ!!! (для цього просто подай оригінали документів і чекай, поки не оголосять фінальні рейтингові списки, якщо після 3-ої хвилі будуть вільні місця, то на них зарахують тих людей, які подали оригінали(але не пройшли в 1-3 хвилю) за конкурсом, тобто в кого із них більший бал, той має більше шансів)
Вікторія Череп'юк
166.5, так обідно, адже мені трьох балів не вистачило до 171(((
Никита
Охренеть, украинский -157, английский-186, они серьезно хотят меня убедить, что я английский знаю лучше?
john
175-_- wtf?!
Андрій
199:)
Татьяна
Очень странная рейтинговая шкала. Покажите эти рейтинги и распишите систему перевода их в баллы.
Анна
197 :)
Івоніка
175- щастя, мурмурмур,
Іванна
А у мене 180=)))))Я крутаааааааа
Светик
Главное, что у меня 140 есть!)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!