Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів з всесвітньої історії. Результати розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії

Тестування з всесвітньої історії відбулося 17 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано 10 765 учасників.

Тест ЗНО з всесвітньої історії складався з завдань чотирьох форм і містив 55 завдань. Програма зовнішнього оцінювання з предмета охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії: від найдавніших часів до сьогодення та складається з 41 теми.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з всесвітньої історії.

Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2013 року:

 

Освіта.ua
25.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
aladdin85
Видать, тест действительно был сложнее прошлогоднего, таблицы отличаются и отличаются неплохо.