Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії
Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів з всесвітньої історії. Результати розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії

Тестування з всесвітньої історії відбулося 17 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано 10 765 учасників.

Тест ЗНО з всесвітньої історії складався з завдань чотирьох форм і містив 55 завдань. Програма зовнішнього оцінювання з предмета охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії: від найдавніших часів до сьогодення та складається з 41 теми.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з всесвітньої історії.

Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2013 року:

 

Освіта.ua
25.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
aladdin85
Видать, тест действительно был сложнее прошлогоднего, таблицы отличаются и отличаются неплохо.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!