Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з української мови і літератури
Визначено результати учасників ЗНО з української мови і літератури

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури. Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати учасників ЗНО з української мови і літератури

Тестування з української мови і літератури відбулося впродовж двох сесій – 5 і 6 червня. Для участі у ЗНО з української мови і літератури було зареєстровано 315 858 учасників. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 92,2 % (перша сесія) та 93,0 (друга сесія).

Тест ЗНО з української мови і літератури складався з 61 тестового завдання, на розв’язання яких абітурієнтам було відведено 180 хвилин. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання та виконувалося у бланку відповідей Б.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з української мови і літератури.

Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу 2013 року (І сесія):

 
Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу 2013 року (ІІ сесія):

 

Освіта.ua
26.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
саша
в
Марія
Якщо в сумі 765 в КНУ Шевченка пройти можливо на державне???
Кабан
Народ!!! Уже есть результаты по остальным предметам!!! ( физика, история Украины, биология...) заходите на свои страницы. Я уже посмотрел историю Укр.
Саша
Для Кабан: Зря ты это написал!!!Теперь хрен зайдеш...
Коментувати
Nastya
У меня по таблице должно больше, а результат получился меньше!
FCCO
Для Nastya: +1
Коментувати
Dsnz
184.5)
Наctyся
У мене в сумі 785 ...у Київський університет імені Т. Шевченка пройду ?
Sheldon
Для Наctyся: залежить від напряму
Sheldon
Для Наctyся: З таким балом ти пройдеш на більшість напрямів. Проте не забувай, що в КНУ треба віддавати оригінали не пізніше першої хвилі зарахування!
Коментувати
Олена
з сумою 735 є шанси навчатися на державному? КНЛУ?
Шматко
Для Олена: Все залежить від напряму! Скажи на який напрям хочеш поступати... тоді можна буде гадати які в тебе шанси...
Олена
Англійська філологія, або французька
Коментувати
Максим Смерека
будь-ласка, підкажіть як подививитися результати ЗНО 2013 з українськой мови та літератури. Буду дуже вдячний.
Юрий Васильев
как посмотреть результаты зно
гнатюк христина
оцінювання з укр.мови і літератури
=)
а если по одному предмету немного не добрать , то есть шанс поступить ?
анонім
а чи є шанс поступити на бюджет,якщо в сумі 660?
Дмитро Єфімов
Для анонім: авжеж є, все залежить від того на яку спеціальність бажаєш і в який виш збираєшся? Подивись тут: http://abit-poisk.org.ua/rate-review (і поплач)
Коментувати
Лена
Для Кати с запада насчет проверки Львовской области сочинений за тестовые задания мы получили 175, 5, а за сочинение 7 . И аналогичные оценки получили к сожалению не только мы. Максимум что я слышала это 14. А учителя украинского языка, которые просматривали после тестирования сочинения то же не поймут в чем дело
Дарина
Для Лена: Леночка, успокойтесь. Не согласны с оценкой за сочинение - подавайте апелляцию. Имеете право. Только помните, что в 64% случаев оценка остается без изменений, а в 11% - снижается. Если хотите - сфотографируйте и сбросьте черновик сочинения мне на почту - я проверю и объективно оценю Вашу работу. Я не со Львова)))
Виктория
Не, у меня за сочинение не намного больше, но 15 есть. Поэтому, думаю, что тут Вы не правы. Возможно кто-то 20 и заработал.
Ира
Для Лена: Не знаю, что ты слышала, но у меня за сочинение 18 баллов. Когда уведела результат, то была в полном шоке, так как много слышала о строгой проверке
Коментувати
Марія
Хтось зміг роздрукувати ваші результати? P.S.: Знаю, що можна роздруковувати, коли є усі результати, але чомусь я цього зробити не можу!
Андрій
Для Марія: треба щоб були результати всіх зно. Чекай з нами на біологію)
Маша
Для Марія: Наскільки я знаю, то роздрукувати мпожна буде тлді, коли будуть абсолютно ВСІ результати) тобто після результатів зі світової
Коментувати
IRIN
Когда будет работать тестпортал?
гатеж олена
)
Ira Winchester
а бал атестата ,теж переводиться в 200-бальну шкалу,так?
Olga
Для Ira Winchester: так
Ivan
Для Ira Winchester: да
Коментувати
Татьяна
После апелляции как долго ждать результатов комисии? Кто подавал когда-либо? Какова вероятность что вообще занизят балл?
Александр Хуцидзе
Где проверить мой результат ЗНО??
Карина
Я отримала результати всіх своїх ЗНО. У пунктах тестування нам казали, що треба буде роздруковувати доповнення до сертифікату, де його знайти, на моїй сторінці лише написано сформувати запросшення перепустку з обох боків від результів??? У цьому запрошенні має міститися лист із кількістю тестових балів для вступу???

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!