27 червня відбудеться ЗНО зі світової літератури

У четвер буде проведено тестування абітурієнтів зі світової літератури, яке завершить основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання

27 червня відбудеться ЗНО зі світової літератури

Тест зовнішнього незалежного оцінювання зі світової літератури був включений до програми проведення ЗНО у 2013 році. Для участі у тестуванні зареєстровано 10 403 абітурієнти.

За 150 хвилин учасникам зовнішнього оцінювання зі світової літератури буде необхідно розв’язати 60 тестових завдань, які в свою чергу поділені на три різних форми. Кожна форма завдань тесту має власну схему оцінювання.

Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування зі світової літератури правильно виконавши всі завдання тесту, складає 86 тестових балів, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту зі світової літератури не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування зі світової літератури відбудеться 27 червня об 11 годині. Допуск до пунктів тестування буде здійснюватись до 10.50.

Учасникам тестування варто дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО зі світової літератури в 2013 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та оголошення результатів тестування у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Kostia
Напевно вдень
Віталій
Результати викладають вночі чи вдень?