Завершено проведення ЗНО з біології

У вівторок проведено тестування учасників зовнішнього незалежного оцінювання з біології, правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 26 червня

Завершено проведення ЗНО з біології

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з біології у 2013 році було зареєстровано 113 тисяч абітурієнтів. За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти явка абітурієнтів на пункти тестування склала 87,3 % від загальної кількості зареєстрованих осіб.

Протягом 120 хвилин учасникам ЗНО з біології необхідно було розв’язати 60 тестових завдань. Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування з біології правильно виконавши всі завдання тесту, складає 84 тестових бали.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з біології.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з біології буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з біології за 200-бальною шкалою минулого року.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 26 червня у розділі Відповіді на ЗНО.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
12 ошибок
Леся
я вот волнуюсь, сможет ли компьютер засчитать мои цифры в заданиях 57-60, цифру 2 писала не печатную, как указано, а обычную, с хвостиком...((
Светка Иваненко
34 ошибки сколько балов?
R
Для Светка Иваненко: http://2.bp.blogspot.com/-tgSsUkSBBuQ/UdBES3NajAI/AAAAAAAAEEg/_zleDxkYoTg/s565/tabl_bio-zno-2013.jpg
Коментувати
Олена
складний....раніше були легші завдання
Андр
Забув дописати що ознайомлений з правилами проведення зно((((мою роботу перевірять?
люська
4 правельні відповіді. скоко баллов?
Маша
якщо помилок грубо кажучи десь до 10) ск балів?
Маша
напевно найлегше ЗНО із всіх)
Андрій
5 або 7 помилок. Скорше вже б результати.
Дмитро
Для Андрій: а в мене 7 або 9
Андрій
Для Дмитро: Найбільш обідно те, що 4 помилки міг не зробити. Бо зразу не думаючи написав правильно, а потім, коли переносив в бланк, виправив на неправильно
Коментувати
анна
33 ошибки , сколько балов?
Роман
Для анна: 180
R
а насправді 169
Коментувати
Петро
Де можна побачити запитання цьогорічного ЗНО з біології?
анна
не складний був