Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Завершено проведення ЗНО з біології
Завершено проведення ЗНО з біології

У вівторок проведено тестування учасників зовнішнього незалежного оцінювання з біології, правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 26 червня

Завершено проведення ЗНО з біології

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з біології у 2013 році було зареєстровано 113 тисяч абітурієнтів. За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти явка абітурієнтів на пункти тестування склала 87,3 % від загальної кількості зареєстрованих осіб.

Протягом 120 хвилин учасникам ЗНО з біології необхідно було розв’язати 60 тестових завдань. Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування з біології правильно виконавши всі завдання тесту, складає 84 тестових бали.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з біології.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з біології буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з біології за 200-бальною шкалою минулого року.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 26 червня у розділі Відповіді на ЗНО.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
12 ошибок
Леся
я вот волнуюсь, сможет ли компьютер засчитать мои цифры в заданиях 57-60, цифру 2 писала не печатную, как указано, а обычную, с хвостиком...((
Светка Иваненко
34 ошибки сколько балов?
R
Для Светка Иваненко: http://2.bp.blogspot.com/-tgSsUkSBBuQ/UdBES3NajAI/AAAAAAAAEEg/_zleDxkYoTg/s565/tabl_bio-zno-2013.jpg
Коментувати
Олена
складний....раніше були легші завдання
Андр
Забув дописати що ознайомлений з правилами проведення зно((((мою роботу перевірять?
люська
4 правельні відповіді. скоко баллов?
Маша
якщо помилок грубо кажучи десь до 10) ск балів?
Маша
напевно найлегше ЗНО із всіх)
Андрій
5 або 7 помилок. Скорше вже б результати.
Дмитро
Для Андрій: а в мене 7 або 9
Андрій
Для Дмитро: Найбільш обідно те, що 4 помилки міг не зробити. Бо зразу не думаючи написав правильно, а потім, коли переносив в бланк, виправив на неправильно
Коментувати
анна
33 ошибки , сколько балов?
Роман
Для анна: 180
R
а насправді 169
Коментувати
Петро
Де можна побачити запитання цьогорічного ЗНО з біології?
анна
не складний був

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!