Цього тижня завершується основна сесія ЗНО

27 червня буде проведено тестування абітурієнтів зі світової літератури, яке завершить основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році

Цього тижня завершується основна сесія ЗНО

Усього, починаючи з 3 червня, абітурієнти мали можливість скласти від 1 до 4 тестів з 11 тестових предметів, включених до програми проведення ЗНО у 2013 році. Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні було зареєстровано 322 тисячі абітурієнтів, явка на пункти тестування на основні предмети коливалася у межах 90 %.

Цього року до переліку предметів було додано тест зі світової літератури, саме проведенням цього тесту, 27 червня буде завершено цьогорічне зовнішнє оцінювання.

Додаткова сесія ЗНО для тих учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, буде проведена з 4 до 11 липня.

Також найближчими днями Український центр оцінювання якості освіти оголошуватиме результати ЗНО абітурієнтів, які вони отримали в ході тестування. Результати з усіх предметів мають бути оголошені до 7 липня.

Якщо після ознайомлення з результатами зовнішнього незалежного оцінювання у абітурієнтів виникнуть сумніви щодо їх об’єктивності, вони можуть подати заяву до апеляційної комісії Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційна заява щодо результатів ЗНО подається особою, яка проходила тестування, протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів оцінювання з відповідного предмета.

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ира
Помогите пожалуйста! Кто знает, фото для поступления в ВУЗ нужно 6, в каждый. Это имеется в виду 6 фото на каждый факультет или как? Пыталась найти ответ, но не нашла.
Татьяна
в завданнях з біології була задача на кросинговер.В програмі задачі не передбачепні хоча хромосомна теорія є
yyy
Який термін дії медичної довідки ф.086о?
Катюшка Усенко
Завершення основної сесії ЗНО вже через 2 дні. Результати почали оголошувати ще 18.06, але оголосили лише хімію. В одній із публікацій на цьому сайті було розміщено інформацію про терміни оголошення результатів. Згідно з тими даними іноземні мови мала б бути оголошена ще на минулому тиждні, а сьогодні мали би бути відповіді першої сесії з української мови. Але ще нічого немає. А коли ж воно буде???