Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики

Український центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання з фізики. Результати, отримані абітурієнтами, будуть оголошені на початку липня

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики

Тестування було проведено у суботу 22 червня. Для участі у ЗНО з фізики у 2013 році було зареєстровано 69 763 учасника. Явка на пункти тестування склала 88,1 % від кількості зареєстрованих абітурієнтів.

За умови правильного виконання всіх завдань тесту учасники зможуть отримати 56 тестових балів. Після визначення результатів кожного абітурієнта тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з фізики будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО з фізики. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з фізики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з фізики за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий Барчук
168 получилось
Ваньок
про задачу з кулею - чому ніхто не звертає увагу на останнє речення в умові: нехтуємо вагою оболонки кулі, а значить нехтуємо зміною об"єму.
Санька
Может мне кто то объяснить,почему в 20 задании ответ Е2=1.5*Е1 (выходит что 480=1.5*720 это как так???) Там должно быть Е1=1.5*Е2!
Максим
Для Санька: E=hv, лямбда=c/v => E=hc/лямбду => відношення буде таким, як у відповідях.
Коментувати
Вчитель
Нажаль, щонайменше дві задачі мають некоректну умову. Відповідь на тестове запитання з відхиленням пучка електронів залежить від точки зору: якщо дивитися на екран ззовні, то відхилення буде ліворуч, якщо дивитись вздовж руху пучка, то відхилення буде праворуч. В умові задачі чітко не роз’яснено, звідки ведеться спостереження. Задача з повітряною кулею - це взагалі приклад непрофесійного ставлення укладачів тесту до своїх обов’язків. В умові потрібно було зазначити, чи куля герметична, чи ні (або чи може змінюватись її об’єм). Адже густина повітря могла змінитись як за рахунок зміни маси повітря, так і за рахунок збільшення об’єму кулі. Таким чиному можливі дві різні відповіді до цієї задачі (щоправда, жодна з них не 2, як сподіваються деякі "знавці" фізики у цьому обговоренні:))
Андрiй
196 виходить :(((
Серега
На рисунку схематично зображено промінь світла, що перетинає головну оптичну вісь тонкої збиральної лінзи і падає на її поверхню. Укажіть подальший хід променя. пОЧЕМУ У НИХ ОТВЕТ 2??? ВЕДЬ ОНО ДОЛЖНО проходить через 4 линза "збиральна" по правилам проходит через фокусну відстань. ? и 2. Дві лампи, які з’єднані послідовно, розраховано на однакову напругу і потужності Р1 = 20 Вт і Р2 = 100 Вт почему ответ 5? как кью один может быть больше кью 2? просили просто отношение отношение 1/5 ? ничего не понимаю. 3.Електронний пучок утворює світлу пляму в центрі екрана осцилографа. Над центром екрана розмістили штабовий (прямий) магніт, північним полюсом донизу. Визначте, у який бік відхилиться пляма на екрані. по правилу Ампера ответ " вправо" у них ответ влево, почему? если смотреть относительно нас то вправо, относительно осцилографа тогда влево! но там не сказано относительно чего смотреть. некоректно составлены вопросы.
Artem tom
Кто также про задачу с шариком думает?
Максим
Для Artem tom: Маса, яку можу підняти куля в першому випадку - (PпgV-mg)/g=PпV-m=V(Pп-P)=V(6P-P)=5PV. У другому випадку (PпgV-P/2*Vg)/g=PпV-PV/2=V(6P-0.5P)=5.5PV 5.5PV/5PV=1.1
Artem tom
Дк объем должен был увеличиться если он герметичен
Коментувати
Artem tom
А про шарик они должны были сказать что он не герметичен
Максим
Для Artem tom: Якби він не був герметичним, то весь газ вийшов би і ніякого підняття не відбулося б...
Коментувати
Серега
куда подавать аппеляцию по поводу задания про оптическую силу линз? там ответ 1,6 уверен
Влад
Для Серега: там 1.5, к сожалению...
Влад
не просто надо делить, а считать по формуле опт. линзі
Максим
По секрету скажу - там все набагато складнише, там навіть не 1 рівняння, а 2(звичайно, якщо правильно вирішувати - випадково отримати правильну теж можна...)
Коментувати
Влад
У мене 172 по шкалі 2012 року (26 правильних).
Artem
Яуі ваші приблизні результати?
Жека 169балов
Для Artem: якщо все підрахувати все і перекласти то в мене 169.. гадаю для бюджету вистачить наче загальний бал непоганий... проте трохи почекаю до 1 липня.. дізнаюся оцінку
Коментувати
Влад
задача про лампы они расчитаны на одинаковое напряжение и мощность, но это не значит что при последовательном подключении они будут показывать именно эти числа. находим сопротивление(так как оно не меняется) P1=U^2/R1=20 P2=U^2/R2=100 R1/R2=5 Q1/Q2=(I^2*R1*t)/(I^2*R2*t)=R1/R2=5 Сила тока при последовательном подключении одинаковая
Шарю физику
В задаче про очки неправильный ответ. Очки рассеивающие. Значит, оптическая сила должна быть отрицательной. Пруф: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0
Шарю физику
"Оптическая сила положительна у собирающих систем и отрицательна в случае рассеивающих"
Жека 169 балов
Если так рассматривать, то человеческий глаз - тоже линза... и тут все, ниче не докажешь. Я как задачу прочитал, немного не понял... как рассматривать глаз - как линзу или фиг его знает...
Влад
я не великий физик, поэтому скажу, как есть - а фиг его знает, почему не "минус". Непонятно, почему 1.5, а не 1.6?
Коментувати
Жека
Офигеть. Я тоже немного не выкупаю там где ответ 1,1. Там вроде по Архимеду все просто.. или нет. Про лампы я вообще молчу. Я бы в 7 классе ее решил.. почему ответ 5 ума не приложу. За остальное говорит не стану.. я не великий физик, но если исправить те ошибки то у меня при подсчете балов будет не 169 а 173-174. Как никак 5 балов. Кто знает как правильно "задачи под вопросом" решаются. Будьте добры - напишите решения пожалуйста. Буду признателен. Спасибо. И пускай нам всем по парочке балов накинут =)
Максим
Бачу, що тут багато незгодних з відповідями - пишіть умову, я вам обґрунтую відповіді(нема зошита, не забрав, тому потрібні умови)
Иван
Q1/Q2 явно не равно 5. Q1/Q2=1/5. В задаче с котушкой не корректное условие. "По одной из котушок пускают ток" А по какой именно впадлу было написать? или мы должны сами понимать? я понял что ток идет по правой. тогда ток больше всего на 4-5 с, очевидно. МОё решение условию не противоречит. Считаю, что условие некорректное. так же, хотелось бы увидеть решение с шаром. как там 1.1 выходит тоже не ясно, хотя тут я допускаю свою ошибку. И того на одну задачу неправильный ответ, на 1 - некорректное условие. Кто согласен или не согласен - пишите в комментариях, может я сам где-то ошибся.
Вова
я один не согласен с некоторыми ответами?