Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики
Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики

Український центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання з фізики. Результати, отримані абітурієнтами, будуть оголошені на початку липня

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики

Тестування було проведено у суботу 22 червня. Для участі у ЗНО з фізики у 2013 році було зареєстровано 69 763 учасника. Явка на пункти тестування склала 88,1 % від кількості зареєстрованих абітурієнтів.

За умови правильного виконання всіх завдань тесту учасники зможуть отримати 56 тестових балів. Після визначення результатів кожного абітурієнта тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з фізики будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО з фізики. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з фізики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з фізики за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий Барчук
168 получилось
Ваньок
про задачу з кулею - чому ніхто не звертає увагу на останнє речення в умові: нехтуємо вагою оболонки кулі, а значить нехтуємо зміною об"єму.
Санька
Может мне кто то объяснить,почему в 20 задании ответ Е2=1.5*Е1 (выходит что 480=1.5*720 это как так???) Там должно быть Е1=1.5*Е2!
Максим
Для Санька: E=hv, лямбда=c/v => E=hc/лямбду => відношення буде таким, як у відповідях.
Коментувати
Вчитель
Нажаль, щонайменше дві задачі мають некоректну умову. Відповідь на тестове запитання з відхиленням пучка електронів залежить від точки зору: якщо дивитися на екран ззовні, то відхилення буде ліворуч, якщо дивитись вздовж руху пучка, то відхилення буде праворуч. В умові задачі чітко не роз’яснено, звідки ведеться спостереження. Задача з повітряною кулею - це взагалі приклад непрофесійного ставлення укладачів тесту до своїх обов’язків. В умові потрібно було зазначити, чи куля герметична, чи ні (або чи може змінюватись її об’єм). Адже густина повітря могла змінитись як за рахунок зміни маси повітря, так і за рахунок збільшення об’єму кулі. Таким чиному можливі дві різні відповіді до цієї задачі (щоправда, жодна з них не 2, як сподіваються деякі "знавці" фізики у цьому обговоренні:))
Андрiй
196 виходить :(((
Серега
На рисунку схематично зображено промінь світла, що перетинає головну оптичну вісь тонкої збиральної лінзи і падає на її поверхню. Укажіть подальший хід променя. пОЧЕМУ У НИХ ОТВЕТ 2??? ВЕДЬ ОНО ДОЛЖНО проходить через 4 линза "збиральна" по правилам проходит через фокусну відстань. ? и 2. Дві лампи, які з’єднані послідовно, розраховано на однакову напругу і потужності Р1 = 20 Вт і Р2 = 100 Вт почему ответ 5? как кью один может быть больше кью 2? просили просто отношение отношение 1/5 ? ничего не понимаю. 3.Електронний пучок утворює світлу пляму в центрі екрана осцилографа. Над центром екрана розмістили штабовий (прямий) магніт, північним полюсом донизу. Визначте, у який бік відхилиться пляма на екрані. по правилу Ампера ответ " вправо" у них ответ влево, почему? если смотреть относительно нас то вправо, относительно осцилографа тогда влево! но там не сказано относительно чего смотреть. некоректно составлены вопросы.
Artem tom
Кто также про задачу с шариком думает?
Максим
Для Artem tom: Маса, яку можу підняти куля в першому випадку - (PпgV-mg)/g=PпV-m=V(Pп-P)=V(6P-P)=5PV. У другому випадку (PпgV-P/2*Vg)/g=PпV-PV/2=V(6P-0.5P)=5.5PV 5.5PV/5PV=1.1
Artem tom
Дк объем должен был увеличиться если он герметичен
Коментувати
Artem tom
А про шарик они должны были сказать что он не герметичен
Максим
Для Artem tom: Якби він не був герметичним, то весь газ вийшов би і ніякого підняття не відбулося б...
Коментувати
Серега
куда подавать аппеляцию по поводу задания про оптическую силу линз? там ответ 1,6 уверен
Влад
Для Серега: там 1.5, к сожалению...
Влад
не просто надо делить, а считать по формуле опт. линзі
Максим
По секрету скажу - там все набагато складнише, там навіть не 1 рівняння, а 2(звичайно, якщо правильно вирішувати - випадково отримати правильну теж можна...)
Коментувати
Влад
У мене 172 по шкалі 2012 року (26 правильних).
Artem
Яуі ваші приблизні результати?
Жека 169балов
Для Artem: якщо все підрахувати все і перекласти то в мене 169.. гадаю для бюджету вистачить наче загальний бал непоганий... проте трохи почекаю до 1 липня.. дізнаюся оцінку
Коментувати
Влад
задача про лампы они расчитаны на одинаковое напряжение и мощность, но это не значит что при последовательном подключении они будут показывать именно эти числа. находим сопротивление(так как оно не меняется) P1=U^2/R1=20 P2=U^2/R2=100 R1/R2=5 Q1/Q2=(I^2*R1*t)/(I^2*R2*t)=R1/R2=5 Сила тока при последовательном подключении одинаковая
Шарю физику
В задаче про очки неправильный ответ. Очки рассеивающие. Значит, оптическая сила должна быть отрицательной. Пруф: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0
Шарю физику
"Оптическая сила положительна у собирающих систем и отрицательна в случае рассеивающих"
Жека 169 балов
Если так рассматривать, то человеческий глаз - тоже линза... и тут все, ниче не докажешь. Я как задачу прочитал, немного не понял... как рассматривать глаз - как линзу или фиг его знает...
Влад
я не великий физик, поэтому скажу, как есть - а фиг его знает, почему не "минус". Непонятно, почему 1.5, а не 1.6?
Коментувати
Жека
Офигеть. Я тоже немного не выкупаю там где ответ 1,1. Там вроде по Архимеду все просто.. или нет. Про лампы я вообще молчу. Я бы в 7 классе ее решил.. почему ответ 5 ума не приложу. За остальное говорит не стану.. я не великий физик, но если исправить те ошибки то у меня при подсчете балов будет не 169 а 173-174. Как никак 5 балов. Кто знает как правильно "задачи под вопросом" решаются. Будьте добры - напишите решения пожалуйста. Буду признателен. Спасибо. И пускай нам всем по парочке балов накинут =)
Максим
Бачу, що тут багато незгодних з відповідями - пишіть умову, я вам обґрунтую відповіді(нема зошита, не забрав, тому потрібні умови)
Иван
Q1/Q2 явно не равно 5. Q1/Q2=1/5. В задаче с котушкой не корректное условие. "По одной из котушок пускают ток" А по какой именно впадлу было написать? или мы должны сами понимать? я понял что ток идет по правой. тогда ток больше всего на 4-5 с, очевидно. МОё решение условию не противоречит. Считаю, что условие некорректное. так же, хотелось бы увидеть решение с шаром. как там 1.1 выходит тоже не ясно, хотя тут я допускаю свою ошибку. И того на одну задачу неправильный ответ, на 1 - некорректное условие. Кто согласен или не согласен - пишите в комментариях, может я сам где-то ошибся.
Вова
я один не согласен с некоторыми ответами?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!