Відбулось ЗНО з всесвітньої історії

У понеділок було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з всесвітньої історії. Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 18 червня

Відбулось ЗНО з всесвітньої історії

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з всесвітньої історії у цьому році було зареєстровано понад 10 тисяч учасників.

Під час виконання тесту учасникам ЗНО з всесвітньої історії було запропоновано розв’язати 55 тестових завдань. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники зможуть отримати 87 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з всесвітньої історії.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії будуть опубліковані 18 червня. Див. розділ Відповіді ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з всесвітньої історії за 200-бальною шкалою минулого року.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться через 10-11 днів. Про дату оголошення результатів ЗНО з всесвітньої історії буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій Литвин
Lolo почитайте здесь. http://uk.wikipedia.org/wiki/Неоліт
lolo
Задания несложные. Но блин, первый вопрос возмутителен. Гончарство и ткачество появились в эпоху энеолита, но никак не неолита. В неолите человечество перешло от собирательства к скотоводству и земледелию. Да и временные рамки высокого средневековья весьма условны. Что за хрень в ответах?
Іра Костецька
ага(
Катя
Это ужас какой-то, задания очень сложные