Цього тижня абітурієнти складуть тести з історії та фізики

Згідно з програмою проведення зовнішнього незалежного оцінювання найближчими днями відбудеться ЗНО з всесвітньої історії, історії України та фізики

Цього тижня абітурієнти складуть тести з історії та фізики

Третій тиждень проведення зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться проведенням тестування з всесвітньої історії. У понеділок участь у тестуванні мають намір взяти 10 765 абітурієнтів.

Значно більше абітурієнтів виявили бажання скласти тест з історії Україні, який входить до трійки найбільш популярних тестів у 2013 році. Для участі у ЗНО з історії України зареєструвалися 195 тисяч абітурієнтів, які складуть тест упродовж двох тестових днів. Тестування відбудеться 19 і 20 червня.

Завершуватиме тестовий тиждень зовнішнє оцінювання з фізики, яке відбудеться у суботу 22 червня. Для участі у тестуванні зареєстровано близько 70 тисяч вступників.

Як відомо, участь у цьогорічному ЗНО беруть понад 322 тисяч абітурієнтів. Упродовж двох тижнів проведення ЗНО вже відбулися тестування з хімії, української мови і літератури, іноземних мов, російської мови, математики та географії.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде завершена 27 червня. Додаткова сесія ЗНО для осіб, які через поважні причини не змогли взяти участь в основній сесії, буде проведена з 4 до 11 липня.

Визначення результатів ЗНО розпочнеться вже цього тижня, першими будуть оголошені результати тестування з хімії та російської мови. Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься через Інтернет. Враховуючи кількість абітурієнтів, найдовше визначатимуть результати з наймасовіших предметів.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи
"Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів