Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Абітурієнти склали тест ЗНО з географії
Абітурієнти склали тест ЗНО з географії

У суботу було проведено зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів з географії, правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 16 червня

Абітурієнти склали тест ЗНО з географії

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з географії було зареєстровано понад 85 тисяч учасників. За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти явка на тестування склала 88,9 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

За 150 хвилин учасникам ЗНО з географії необхідно було розв’язати 56 тестових завдань. Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування за умови правильного виконання всіх завдань тесту складає 88 тестових балів, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінки за шкалою від 100 до 200 балів.

Як відомо, оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з географії.

Для визначення результатів тестування необхідно 10-11 днів від дня проведення тестування. Про дату оголошення результатів ЗНО з географії буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з географії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з географії за 200-бальною шкалою минулого року.

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з географії будуть опубліковані у неділю 16 червня в розділі Відповіді ЗНО.

Як відомо наступного тижня абітурієнти складуть тести ЗНО з всесвітньої історії, історії України та фізики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Завдання цього року були дуже важкими, готувався з репетитором 150 балів. Тепер бюджет для мене закритий.
Виталий
Ребят,последнее задание,задача с температурами.У кого сколько?? у меня вышло 32 ( потому что 0 градусов это тоже единица!)
Анон
Кто-нибудь знает ТОЧНЫЙ ответ на вопрос с Японией и азимутом?
Михаил
Для Анон: Конечно, это Севернная Америка
Анон
Поясни
Михаил
90 градусов по азимуту это точно на запад. А на западе от Японии именно Северная Америка. Вот так.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!