ЗНО з математики пройшло спокійно, - ОПОРА

У Громадянській мережі зазначають, що незважаючи на масштаби тестування, зафіксовано зменшення кількості порушень з боку учасників ЗНО у порівнянні з попередніми тестуваннями

ЗНО з математики пройшло спокійно, - ОПОРА

Про це йдеться у релізі громадянської мережі за результатами спостереження за перебігом двох сесій ЗНО з математики, що відбулося 12 і 13 червня.

"Слід зазначити, що зважаючи на масштаби тестування, іспити з математики пройшли доволі спокійно. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРИ, які були присутні на пунктах тестуваннях у 16 областях України, відзначають якісно високий рівень організації процесу перевірки знань, а також зменшення порушень з боку учасників ЗНО в порівнянні з попередніми тестуваннями", - повідомили в ОПОРІ.

В організації зазначають, що у всіх пунктах тестування, персонал діяв відповідно до визначених процедур, а незначні помилки, що були допущені персоналом деяких пунктів не вплинуть на визначення результатів ЗНО.

Також спостерігачі громадянської мережі повідомляють, що на переважній більшості пунктів не проводилися технологічні перерви, під час якої учасників ЗНО перевіряють металодетекторами на наявність допоміжних технічних засобів.

Персонал пунктів обмежився перевірками у вбиральнях до початку та під час тестування, а також у коридорах, коли абітурієнти покидали рекреаційні зони. Завдяки вжитим заходам, у туалетах вдалося вилучити калькулятори, мобільні телефони, посібники та шпаргалки.

За інформацією спостерігачів, технологічні перерви проводилися у областях, що підпорядковані Івано-Франківському регіональному центру оцінювання якості освіти – Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій. Там, працівники Державної служби охорони перевіряли учасників оцінювання на наявність допоміжних засобів безпосередньо під час проставляння у Сертифікаті відмітки про проходження ЗНО уповноваженої особою.

Також в ОПОРІ повідомляють, що технологічні перерви застосовувалися в окремих пунктах у Херсонській та Вінницькій областях.

За висновками Громадянської мережі ОПОРА проведені тестування з п’яти предметів дозволяють зробити попередні висновки про належну організацію тестування.

Як відомо наступного тижня абітурієнти складуть тести ЗНО з всесвітньої історії, історії України та фізики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия
На самом деле, в Харькове тоже на каждом тестировании проверяли с металлоискателями.