Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з математики
Опубліковані відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з математики

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту першої сесії зовнішнього оцінювання з математики. Оголошення результатів тестування орієнтовно відбудеться через 15 днів

Опубліковані відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з математики

Перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики була проведена у середу 12 червня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники можуть отримати 54 тестових бала.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів. Результати тестування з математики орієнтовно будуть оголошені через 15 днів. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Під час оголошення результатів ЗНО з математики буде оприлюднено дві окремих таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Правильні відповіді на завдання тесту з математики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з математики за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталія
Дітей із села й провінції взагалі вирішили знищити тестами з математики, такого рівня складності ще не було ніколи. Завдання для профільних класів, але ж профілі не всюди , є звичайні діти, у яких математики на тиждень 2 години. І 1 сесія й 2 були однаково складними!!!
Polk
Почему ответы на сайте не соответствуют русскому переводу теста
Kostopraw
3,14...здець 35/54

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!