Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Альтернативи ЗНО наразі не існує, - Згуровський
Альтернативи ЗНО наразі не існує, - Згуровський

Ректор КПІ переконаний, що зовнішнє незалежне оцінювання необхідно вдосконалювати, оскільки воно розширює доступ випускників шкіл до вищої освіти

Альтернативи ЗНО наразі не існує, - Згуровський

Про це ректор Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" заявив під час круглого столу "Закон про вищу освіту: що, де, коли?".

Він зазначив, що саме така концепція закладена у законопроекті про вищу освіту № 1187-2, що розроблений робочою групою під його керівництвом.

"В умовах, коли 50% молоді через бідність та інші перепони немає доступу до вищої освіти, ми заклали ряд певних механізмів для розширення цього доступу. Це і соціальне забезпечення для тих студентів, які не змогли б отримати вищу освіту, якби держава не забезпечила соціальний пакет, це і розширення доступу через вдосконалення ЗНО", - сказав Згуровський.

Він також висловив переконання, що альтернативи ЗНО наразі не існує, тому ця система повинна лише вдосконалюватися, зокрема, у частині придання їй чутливості до виявлення креативних здібностей молоді.

Як відомо, Комітет Верховної Ради із питань науки й освіти прийняв рішення рекомендувати парламенту взяти за основу законопроект №1187-2, доопрацювати його до другого читання й одночасно відхилити альтернативні законопроекти №1187 і №1187-1.

Освіта.ua
12.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Франкенштейн
В итоге остаются в универах либо везучие идиоты, или закостенелые ботаники!
Франкенштейн
Отмените это долбанное ЗНО! От него никакого толку. Самое обидное что в универы поступают и учатся в основном сельбане, а нормальные, кто действительно учил, остаются в жопе, ибо нормальный человек не ответит на вопрос Каким стихом вдохновился Шевченко, чтобы написать то-то... ЗНО придумали умные Януковичи, у которых сыновья даже не знают что это такое. Намного проще и легче поступать по старинке. Там ты можешь переспросить, уточнить суть вопроса. А тут придумали лишь бы завалить.
абітурієнт
усім не подобаються двозначні відповіді, неточності! в укр.мові та літ. першої сесії, наприклад, завдання були не кращі ніж у другій: 1) осокА? про таке впреше чую. 16) відповіді Б і В, на мою думку, обидві підходящі. 31) "Земля" - "Подвиг розвідника"?? я відмітила рівнозначну відповідь - "Тарас Шевченко" - "Іван". Подбайте про адекватність запитань та відповідей, будь ласка!!!!!!!!!! доля людей вирішується!
Вчитель
Списування не найстрашніше в ЗНО. А от домовленості на рівні директорів шкіл-опрних пунктів ЗНО про допомогу певним абітурієнтам за добрі гроші - річ вже звичайна та досить доступна. Схеми відпрацьовані, люди знають, куди звертатися. І розповідайте мені про чесність проведення ЗНО!
Одрі(освічена)
ЗНО вже занадто рідне , куди ж без нього...
Євген
Потрібно вдосконалити не засоби боротьби зі списуванням, а саму процедуру і завдання ЗНО. Багато абітурієнтів скаржаться на різницю балів І та ІІ сессій. Також слід зазначити недоречність та двозначніть деяких запитань (як приклад маємо ЗНО з англійської). Система досить хороша, але вона потребує вдосконалень.
observer
Одри прав(а) - было значительно луДше. Для Одри...
Кошка
Судя по Вашему посту не было
Info
Для Кошка: !!!
Коментувати
Одри
Без ЗНО было лудше

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!