Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з російської мови

Український центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з російської мови. Оголошення результатів тестування учасників відбудеться після перевірки усіх тестових робіт

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з російської мови

Тестування з російської мови було проведено 10 червня. Тест містив 51 тестове завдання. За умови правильного виконання усіх завдань, учасник ЗНО зможе отримати 88 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного учасника, який є арифметичною сумою балів за виконання усіх завдань тесту, відбудеться конвертація отриманого бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, яка визначить місце результату учасника серед результатів інших учасників ЗНО з російської мови.

Результати тестування з російської мови будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з російської мови див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з російської мови, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соля
В целом не плохие результаты. Тест абсолютно адекватный, даже задания на теорию почти все без ошибок. Да и текс не сложный, не в пример о ВИКИПЕДИИё Завалила по ошибке только задание о значении слова профанация и почему-то (с дуру) в 50 задании не выбрала очевидный ответ о статуе Свободы. Надеюсь, что сочинение тоже нормально проверят. Если такой по уровню сложности будет и мировая литература, то ЗНО этого года практитчески без валидола и седых волос.
Светик
Халилуйя!) иду проверять!)
Юлия
Нарешті дождались)