Завершено зовнішнє оцінювання з російської мови

У понеділок абітурієнти склали тест ЗНО з російської мови, правильні відповіді на завдання тесту будуть оприлюднені 11 червня о 16 годині

Завершено зовнішнє оцінювання з російської мови

На розв’язання завдань тесту учасникам ЗНО з російської мови відводилося 150 хвилин. За правильне виконання усіх тестових завдань учасники зможуть отримати 88 тестових балів.

Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови необхідно 10-11 днів від дня проведення тестування. Про дату офіційного оголошення результатів буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з російської мови абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою минулого року.

Правильні відповіді на завдання тестів ЗНО з російської мови будуть опубліковані 11 червня у розділі Відповіді ЗНО.

Нагадуємо, що 12 і 13 червня буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з математики. Про особливості тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році читайте у розділі Підготовка до ЗНО.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яшка
У меня вопрос: Если у меня в сочинении 198 слов, мне его защитают?* Дописать нормально не дала тётка, что сидела впереди, а на укр. мове вообще инструкторы добрые были, разрешили нам на 120-15 минут дольше сидеть и писать!..
Наташа
очень сложное(.И вообще не понимаю,почему на украинскую филологию его запрашивают=(где логика? ПО укр.яз были в 2 раза легче тесты((