Цього тижня абітурієнти складуть тести ЗНО з трьох предметів

Згідно з програмою проведення зовнішнього незалежного оцінювання найближчими днями відбудеться тестування з російської мови, математики та географії

Цього тижня абітурієнти складуть тести ЗНО з трьох предметів

Другий тиждень проведення зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться проведенням тестування з російської мови, участь у якому мають намір взяти близько 7 тисяч вступників.

Проте більшість абітурієнтів готуються до тестування з математики. Цього року тест з математики, обігнавши тест з історії України, став найбільш популярним серед абітурієнтів, і за кількістю учасників поступається лише обов’язковому тесту ЗНО з української мови і літератури.

Для участі у ЗНО з математики зареєструвалися 197 тисяч абітурієнтів, яких враховуючи їх кількість, розділено за дві тестові групи. Отже тестування з математики відбуватиметься впродовж двох днів – 12 і 13 червня.

Завершуватиме тестовий тиждень зовнішнє оцінювання з географії, яке відбудеться у суботу 15 червня. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 85 тисяч вступників.

Як відомо, для участі у ЗНО в 2013 році зареєструвалися понад 322 тисяч осіб. Упродовж минулого тижня вже відбулося тестування з хімії, української мови і літератури, а також іноземних мов.

Цього року до переліку тестових предметів було додано тест зі світової літератури, яким 27 червня буде завершено основну сесію ЗНО. Абітурієнти мали можливість обрати для тестування від 1 до 4 навчальних предметів, відповідно до обраних ними напрямів навчання у вищих навчальних закладах.

Усього до програми проведення ЗНО у 2013 році включено 11 навчальних предметів.

Результати ЗНО-2013 оголошуватимуть після 18 червня. Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься через Інтернет. Враховуючи кількість абітурієнтів, найдовше визначатимуть результати з наймасовіших предметів.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
lololo
a po geografii
гщг
хз