Опубліковані відповіді на завдання тестів ЗНО з іноземних мов

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов. Оголошення результатів відбудеться після перевірки робіт усіх учасників

Опубліковані відповіді на завдання тестів ЗНО з іноземних мов

Тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов було проведено 8 червня.

Учасникам ЗНО необхідно було розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке буде оцінено від 0 до 14 тестових балів. Максимальна кількість балів за умови правильного виконання усіх завдань складає 56 тестових балів, які після визначення результатів кожного учасника будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Результати ЗНО з іноземних мов будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування, орієнтовно через 15-16 днів від дня проведення тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
09.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
D
18 правильних який це приблизн бал?
Dimka
А якщо я оформив власне висовлювання не як лист,а як звичайний твір, то роботу не анулюють??
Аня
если я по глупости подписалась собственным именем,работу могут аннулировать?
tania
а якщо в мене 16 правильних і твір наче грамотно написано, то скільки це приблизно?
Liza
Я подписалась в конце придуманным именем. А говорят, что никаких имен вообще нельзя писать. Это ошибка ?
link
скажіть будь ласка скільки може бути балів якщо я допустив 5 помилок в тесті та написав досить непоганий твір (десь на 10 балів)?
Olya
Сколько могут дать балов за сочинение, если не дописала концовку?? буквально одно предложение
Юля
Чи можуть анулювати питання №25 з англійської мови, тому що воно було недоречним і відповідь не є цілком правильною? Чи може рейтинг знизять?Більша частина дітей з ним не справилась.
Тони
Для Юля: згідна
Назар
ЗГІДНИЙ!!! ВСІ РЕПЕТИТОРИ ДВА ВАРІАНТИ ДОПУСКАЮТЬ: DISCLOSED AND DISCOVERED
steak
Disclosed and revealed are pretty much the same.So.discovered is the right word.
Коментувати
P_S
У меня такой вопрос можно ли подать на апелляцию чтоб допустили к додатковой сессии 2013 ,если принял участие в основной,а результаты по расчету баллов не подходят как профильные для поступления в вуз