Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані відповіді на завдання тестів ЗНО з іноземних мов
Опубліковані відповіді на завдання тестів ЗНО з іноземних мов

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов. Оголошення результатів відбудеться після перевірки робіт усіх учасників

Опубліковані відповіді на завдання тестів ЗНО з іноземних мов

Тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов було проведено 8 червня.

Учасникам ЗНО необхідно було розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке буде оцінено від 0 до 14 тестових балів. Максимальна кількість балів за умови правильного виконання усіх завдань складає 56 тестових балів, які після визначення результатів кожного учасника будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Результати ЗНО з іноземних мов будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування, орієнтовно через 15-16 днів від дня проведення тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
09.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
D
18 правильних який це приблизн бал?
Dimka
А якщо я оформив власне висовлювання не як лист,а як звичайний твір, то роботу не анулюють??
Аня
если я по глупости подписалась собственным именем,работу могут аннулировать?
tania
а якщо в мене 16 правильних і твір наче грамотно написано, то скільки це приблизно?
Liza
Я подписалась в конце придуманным именем. А говорят, что никаких имен вообще нельзя писать. Это ошибка ?
link
скажіть будь ласка скільки може бути балів якщо я допустив 5 помилок в тесті та написав досить непоганий твір (десь на 10 балів)?
Olya
Сколько могут дать балов за сочинение, если не дописала концовку?? буквально одно предложение
Юля
Чи можуть анулювати питання №25 з англійської мови, тому що воно було недоречним і відповідь не є цілком правильною? Чи може рейтинг знизять?Більша частина дітей з ним не справилась.
Тони
Для Юля: згідна
Назар
ЗГІДНИЙ!!! ВСІ РЕПЕТИТОРИ ДВА ВАРІАНТИ ДОПУСКАЮТЬ: DISCLOSED AND DISCOVERED
steak
Disclosed and revealed are pretty much the same.So.discovered is the right word.
Коментувати
P_S
У меня такой вопрос можно ли подать на апелляцию чтоб допустили к додатковой сессии 2013 ,если принял участие в основной,а результаты по расчету баллов не подходят как профильные для поступления в вуз

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!